Miłe zaskoczenie na Fotolii
#11
a dziękujęSmile z tym jedzeniem jest niestety tak, ze najpierw trzeba ugotowaćIcon_razz no i brakuje mi fajnych garów do tego, ale mam zamiar w tym obszarze się jeszcze rozwijać.
Abstrakcje- zależy jakie, te które mam teraz w folio są z photoshopa, ale równie dobrze mozna je robić w illustratorze, kwestia efektu, który chcemy uzyskać. tam gdzie chcemy używać przezroczystości i gradientów lepszy jest szop, szczególnie mieszanie warstw i różne takie efekty. w ilustratorze jest ten problem, że nawet jak sie coś fajnego zrobi, to nie zawsze można sprzedać jako wektor, bo starsze wersje tego nie obsłużą. Więc ja narazie w szopie i wysyłam jpg, ale z ilustratorem tez się przeproszę, jak tylko będzie czas...
Odpowiedz
#12
W ubiegłym tygodniu miałem dobrą passę i zarobiłem tyle ile w ciągu ostatnich 3 miesięcy Smile To wprawdzie tylko kilka kredytów ale cieszy Smile Też miewacie taką nieregularność na tym stocku? Aż podejrzewam, że jakiś algorytmy pozmieniali.... niestety chwilowo bo w bieżącym tygodniu wszystko wróciło do 'normy' czyli sprzedaż = 0.
Odpowiedz
#13
Ja właśnie jestem super zaskoczona!! Sprzedaż idzie mi tak jak nigdzieSmile Smutek tylko ile prowizja wynosi. Dziś mi napisali, że klient kupił i zarobek wynosi 1 kredyt za najmniejsze zdjatko, więc się ucieszyłam, że nie abonament, po czym się okazało, że dla mnie 0,20kredyta, czyli jeszcze mniej niż ten nieszczęsny abonament. ale i tak super, że sprzedaż ruszyła z kopytaIcon_cheesygrin
(2008-11-29, 23:26:14)pershing napisał(a): Dzięki. Na Fotolii jest ta fajna opcja, że można zobaczyć kto kupił zdjęcie. Wrzuciłem w google tą firmę i okazało się, że robią kalendarze. Oglądałem kalendarz z kawą na 2009, który jest już gotowy, mam nadzieję, że moja kawa zjadzie się w kalendarzu na 2010.
Jako ciekawostę podaję link do ich kalendarza na 2009 o tematyce kawa
http://www.neumann-wolff.de/products/view/91

Super i pierwsze słyszę - gdzie jest jaka opcja, żeby zobaczyć kto kupił??
Odpowiedz
#14
(2012-01-21, 17:36:57)Claudia napisał(a): J
Super i pierwsze słyszę - gdzie jest jaka opcja, żeby zobaczyć kto kupił??

Dolaczam sie do pytania, tez nigdy nie znalazlem tej opcji, a jestem ciekaw, bo sprzedalem juz kilka ELek.
Odpowiedz
#15
no też jestem ciekaw Smile
Odpowiedz
#16
Zwróćcie uwagę kiedy Pershing pisał tego posta - 2008.11 - ponad 3 lata temu. Wtedy taka opcja była jeszcze dostępna, teraz już nie.
Odpowiedz
#17
HahaIcon_cheesygrin faktycznieIcon_wink Studioflara odgrzebała kotleta a ja nie spojrzałam na datę Icon_cheesygrin
Odpowiedz
#18
Nawet pisałam, że się wątek słabo rozwija, Fotolia zaskakuje średnio raz na 3 lataSmile
Odpowiedz
#19
Czy ktoś może mi wytłumaczyć, na czym polega ta EL-ka??
Odpowiedz
#20
Enhanced License = EL (Licencja rozszerzona Smile)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości