Miłe zaskoczenie na Fotolii
(2020-06-18, 22:53:47)blas napisał(a): w photoshopie bo w lightroomie kolejność się nie zapisuje. W ogóle czasem kolejność się wywala i zapisuje się posortowane.

Polecam Capture One Smile Tam nie ma problemów z kolejnością słów. Wiem, wiem, drogo, a LR jest już i tak w pakiecie Adobe, ale polecam spróbować, bo szybkości pracy i jakość obrazu jest raczej lepsza Smile
Odpowiedz
Bridge nie sortuje słów alfabetycznie, a też jest w pakiecie Adobe.
Ja LR praktycznie nie używam, podstawowa obróbka hurtem w CameraRAW i później opis w bridge. Jak coś bardziej skomplikowanego to PS.
______________
:twisted:
Odpowiedz
Mam pakiet CC LR + PS i raczej z powodu takiej pierdoły nie zmienię swojego flow. Tym bardziej że przez 10 lat wysłałem 3500 zdjęć, więc się nie przepracowywałem. A teraz to już praktycznie tylko odcinam kupony Icon_wink
Odpowiedz
jak u was wyglądają ostatnie dni? u mnie coś się zacięło ze sprzedażą...
Odpowiedz
Jeden z lepszych tygodni.
Odpowiedz
doczekalem sie BME, BYE na AS tak w $ jak i w DL , za rok deklasujemy szmaterstocka z Adobe !!
Odpowiedz
(2020-12-31, 17:04:44)yuma2 napisał(a): doczekalem sie BME, BYE na AS tak w $ jak i w DL , za rok deklasujemy szmaterstocka z Adobe !!

ja miałem w listopadzie BME, ale to wciąż nie więcej niż 1/2 szulerstoka. także no ...
Oby Adobe nie przyszło do głowy ściąć nam prowizji jak Getty i wiadomo co ...
______________
:twisted:
Odpowiedz
Bardzo proszę osoby zainteresowane o instalację odpowiedniego do swoich zadań softu Smile

Jest link w portfolio można odpalać prezenty od AS Smile
Odpowiedz
ladne SUBy dzis wpadaja po $26.40 , takich jeszcze nie mialem
Odpowiedz
(2021-04-12, 14:33:42)yuma2 napisał(a): ladne SUBy dzis wpadaja po $26.40 , takich jeszcze nie mialem

Gratuluję, choć pewnie ktoś nowy nie doszukałby się teraz "tytułowej" Fotolii tak łatwo Icon_cheesygrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości