Miłe zaskoczenie na Fotolii
forex nie ma nic do tego bo kasa jest na PayPalu Icon_cheesygrin PP nie tylko skrobie ale ma swoj kurs
Odpowiedz
(2018-10-02, 20:17:39)yuma2 napisał(a): forex nie ma nic do tego bo kasa jest na PayPalu Icon_cheesygrin PP nie tylko skrobie ale ma swoj kurs

Forex ma jak najbardziej coś do tego. PP ustala kurs na koniec handlu na forexie... chyba jakos ok. 21:30 naszego czasu. Wg "śledztwa", które przeprowadził jeden z kolegów, kurs przyjmowany przez PP to minimum dzienne... sam nie sprawdzałem
Odpowiedz
Niedawno rano i po 14tej przelewałem $$ - po różnych kursach, więc z pewnością częściej niż raz dziennie jest ustalany.
Odpowiedz
Dwa razy dziennie kurs jest ustalany tak jak maccio napisał
Odpowiedz
(2018-10-02, 21:05:20)maccio napisał(a): Niedawno rano i po 14tej przelewałem $$ - po różnych kursach, więc z pewnością częściej niż raz dziennie jest ustalany.

(2018-10-02, 21:15:09)TaWhy napisał(a): Dwa razy dziennie kurs jest ustalany tak jak maccio napisał

Być może, ze rano także... nie sprawdzałem Smile
Odpowiedz
(2018-10-02, 21:05:20)maccio napisał(a): Niedawno rano i po 14tej przelewałem $$ - po różnych kursach, więc z pewnością częściej niż raz dziennie jest ustalany.

Takim to się powodzi, wypłata dwa razy dziennie Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2018-10-02, 21:45:57)AndyCandy napisał(a): Takim to się powodzi, wypłata dwa razy dziennie Icon_cheesygrin

Dwa razy bo to był jeden ze słabszych dni maccia Icon_cheesygrin
Odpowiedz
dawno temu uzbierałem wymagane 300 na prezent, dzisiaj dostałem informację, że jeszcze mam szansę aby uzbierać, jakoś 10 dni temu dostałem maila po niemiecku z informacją dodatkową czyli kodem. Szukałem gdzie ten kod wpisać i odpuściłem, na próbę zainstalowałem tygodniowego fotoszopa najnowszego 2019 z porażającą wesołą nowiną, że domyślnie działa ctrl+Z. Jednocześnie dostałem informację od skylum, że w grudniu wypuszczą gratis Luminara 3 z nowością opisywania zdjęć. No to kod Adobe pójdzie wiadomo gdzie a taką mieli szansę mnie skusić... Panel adobe odinstalowałem (to jest prawie półwirus), może robię błąd, proszę o oświecenie mnie do czego powinienem panel adobe użyć
Odpowiedz
Nie robisz żadnego błędu! Ważne jest to czego Ty chcesz. Nie sugeruj się potrzebami innych, jeżeli nie odczuwasz potrzeby instalowania tego "półwirusa" to nie rób tego, a kod wyrzuć wiadomo gdzie.
Odpowiedz
Miałem kilka dli po ok 84 kredyty i okazuje się że to nie błąd. Jest coś w rodzaju SODa na Adobe. http://www.microstockgroup.com/fotolia-c...est-sale!/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości