Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów w Fotolii - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Fotolia (https://stock-board.info/forum-fotolia.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów w Fotolii (/watek-powody-odrzutow-w-fotolii.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Powody odrzutów w Fotolii - rpd - 2012-11-24

Chyba sobie odpuszczę na jakiś czas ładowanie zdjęć na ten stock. Są bardziej papiescy od papieża.
Same similarySmile
dziewul


RE: Powody odrzutów w Fotolii - ambrozinio - 2012-11-26

U mnie podobnie. Do kosza wszystko odrzucają a powody to - technical problems - albo masz blury albo kadr albo jeszcze masz purple frangel albo jeszcze co innego Smile Wszędzie indziej przyjęte i jakoś idą... Szkoda bo na Fotolia jest na prawdę nieźle...


RE: Powody odrzutów w Fotolii - serav - 2012-11-26

Zrobiłem kilka zdjęć swojej kotce i niestety kilka razy próbowałem przepchnąć to zdjęcia i podobne i niestety lądowały w koszu.
[Obrazek: _DSC8536.JPG]


RE: Powody odrzutów w Fotolii - alga38 - 2012-11-26

a co mu niby jest?


RE: Powody odrzutów w Fotolii - serav - 2012-11-27

No właśnie nie wiem. Cały czas są odrzucane.


RE: Powody odrzutów w Fotolii - Claudia - 2012-11-27

a może chodzi o niejednorodne tło - bo nie jest całe białe. Może spróbuj jeszcze tło wyczyścić do bieli Smile


RE: Powody odrzutów w Fotolii - Taki Szlachcic - 2012-11-27

[Konto tego uzytkownika o szlacheckim nazwisku zostalo usuniete.]


RE: Powody odrzutów w Fotolii - mychadre77 - 2012-12-06

Witam, wysłałam ponad rok temu zdjęcia do akceptacji do Fotolii , odrzucili wstępnie z powodu złych opisów (użyte nazwy łacińskie ), poprawiałam , ciągle było coś nie tak. W końcu napisali maila z "ostrzeżeniem", że mają na oku takich , którzy stwarzają problemyIcon_sad. Po poprawkach opisów odrzucili wysłane zdjęcia z powodów technicznych ( te same w Shutterstocku zdały egzamin 10/10). Potem próbowałam coś wysyłać,odpowiedzi negatywne przychodziły natychmiast. Czy ktoś miał taką sytuację? jestem chyba na czarnej liście? Nie wiem jak ich udobruchać?


RE: Powody odrzutów w Fotolii - oxygen64 - 2012-12-07

Po pierwsze radzę nie przepychać niczego na siłę. Jak już coś odrzucą to nie ładuj kolejny raz i nieważne jakie były powody. Lepiej sobie odpuścić, bo przy kolejnym podejściu odrzucą z innego powodu, a wskaźnik odrzutów tylko niepotrzebnie rośnie i lądujesz w końcu na "czarnej liście"


RE: Powody odrzutów w Fotolii - mychadre77 - 2012-12-07


Dzięki , ale ...nie miałam szansy w ogóle zaistnieć w Fotolii. Ta sytuacja miała miejsce przy pierwszej próbie wysłania zdjęć, po tym ostrzegającym mailu odczekałam kilka m-cy z wysyłką następnych (już sprawdzonych w innych agencjach). Miałam wrażenie ,że w ogóle nie były oglądane , odrzucone natychmiast. Nie chcę odpuszczać Fotolii...stąd pytanie, czy ktoś też wylądował na czarnej liście a potem udało się stamtąd wydostać....?