Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów w Fotolii - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Fotolia (https://stock-board.info/forum-fotolia.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów w Fotolii (/watek-powody-odrzutow-w-fotolii.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Powody odrzutów w Fotolii - CanisLupus - 2008-10-13

Witam wlasnie dostalem kilka uzasadnien z fotolii odnoscie odrzucenia zdjec a wlasciwie kazde zdjecie mialo takie samo uzasadnienie:
Cytat:Hello,

We regret to inform you that photo 9841319 was not accepted. Fotolia has received an overabundant amount of high quality images similar to this photo and does not have need of more photos like it.

We suggest you submit photographs sought by buyers as detailed under the Information and Rights page of your member home page.

Please feel free to submit other photographs for us to review.

Moglby ktos mi to wytlumaczyc? Pozdrawiam.


RE: Powody odrzutów w Fotolii - bundy84 - 2008-10-13

(2008-10-13, 22:19:13)CanisLupus napisał(a): Witam wlasnie dostalem kilka uzasadnien z fotolii odnoscie odrzucenia zdjec a wlasciwie kazde zdjecie mialo takie samo uzasadnienie:

Moglby ktos mi to wytlumaczyc? Pozdrawiam.

Cześć, Żałujemy poinformować cię to zdjęcie 9841319 nie zostało zaakceptowany. Fotolia otrzymał nadmierną ilość wysokie obrazy jakości podobne do tego zdjęcia i nie ma potrzebować więcej zdjęć jak tego.

Sugerujemy, że podporządkowujesz się, że fotografie szukały przez nabywców jak szczegółowych pod Informacjami i Prawa przywołują twoją stroną domową członka.

Proszę czuj się swobodnie, by przedłożyć inne fotografie dla nas, by przeglądnąć.

Sorki za język, wkleiłem prosto z tłumacza Smile


RE: Powody odrzutów w Fotolii - rachwal - 2008-10-13

Slowo klucz to overabundant czyli nadmierny, twierdza, ze maja za duzo dobrych zdjec w tematyce jak fotka 9841319.


RE: Powody odrzutów w Fotolii - fotek - 2008-10-13

(2008-10-13, 22:40:56)bundy84 napisał(a): wkleiłem prosto z tłumacza Smile

Lepiej go odinstaluj Icon_cheesygrin


RE: Powody odrzutów w Fotolii - rachwal - 2008-10-13

(2008-10-13, 22:50:36)fotek napisał(a): Lepiej go odinstaluj Icon_cheesygrin

Google ? Nie da sie ... Icon_razz


RE: Powody odrzutów w Fotolii - fotek - 2008-10-13

(2008-10-13, 22:52:53)rachwal napisał(a): Google ? Nie da sie ... Icon_razz

Skąd wiadomo, że google? Miałem kiedyś taki programik, nazwy nie pamietam, ale chyba tez jakoś tak... tłumacz. Szybko wywaliłem, bo podobne bzdury wychodziły.

Tak na marginesie, to nawet nie wiem, gdzie takiego tłumacza w google szukac Icon_cheesygrin A jezeli to google, to rada jest inna... wpisac na liste blokowanych stron Icon_razz
No dobra znalazłem... google przetłumaczył równie mądrze:

Z przykrością informujemy, że zdjęcia 9841319 nie została przyjęta. Fotolia otrzymała kwotę overabundant wysokiej jakości obrazy podobne do tego zdjęcia i nie ma potrzeby więcej zdjęć like it.

Zalecamy przedstawia fotografie poszukiwanych przez kupujących, jak wyszczególniono w informacyjnego i prawach członka stronie strony głównej.


RE: Powody odrzutów w Fotolii - CanisLupus - 2008-10-14

Ok spoko dzieki bardzo.A tak z innej paczki to nadal nie mam ani jednego DLa na fotolii Icon_sad


RE: Powody odrzutów w Fotolii - Salmon - 2008-10-14

Ehh... ale się czepiacie. Po co to?
Już jest wyjaśnione przez Rachwała -> overabundant i styknie Smile Wiadomo o co chodzi.

ps. sam używam słownika i tłumacza do m.in. słów kluczowych oraz opisów i nie narzekam Smile

Pozdrawiam.

ps2. dziś zgasiłem X'a na Fotolia za 10,4 $ i jestem Happy Icon_cheesygrin
ps3. za to:

[Obrazek: 400_F_8044194_Dftx88txTlWxOp2nvDhI53LN552YieMm.jpg]

...co jest dość dziwne Smile


RE: Powody odrzutów w Fotolii - bundy84 - 2008-10-14

Tak na marginesie to English Translator XT.
Wypisuje takie małe przekręty słów ale wiadomo o co chodzi, a i tak lepiej tłumaczy niż tłumacz ze stronki, tam dopiero wychodzą tłumaczenia Smile
Jedyne wyjście to nauka języka ale już za stary jestem, chyba że jest jakiś mikrostock w kraju rad to tam bym mógł zabłysnąć Smile
Najważniejsze że CanisLupus znalazł pomoc.
PS.
Salmon - gratulacje.
U mnie tylko Shutterstock ma Dl, resztę stocków dopiero rozbudować muszę Smile


RE: Powody odrzutów w Fotolii - Evva - 2009-01-03

Rozpatrzono moje pierwsze zdjęcia na Fotoli i odrzucono je ze względu na "obraz nie spełnia kryteriów Fotolia odnoszących się do poziomu jakości fotografii" Powie mi ktoś co to dokładnie znaczy?
(dodam, że na innych stockach zdjęcia przyjęto)