Stock Board - forum fotografii stockowej
Przywitaj się na forum! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Pozostałe (https://stock-board.info/forum-pozostale.html)
+--- Dział: Administracja (https://stock-board.info/forum-administracja.html)
+--- Wątek: Przywitaj się na forum! (/watek-przywitaj-sie-na-forum.html)



RE: Przywitaj się na forum! - KAPA - 2009-05-03

Witaj i powodzenia, zarówno w przyjemności jak i pracy, albo prościej... przyjemnej pracy Icon_wink


RE: Przywitaj się na forum! - elvis700 - 2009-05-06

Witam Wszystkich !!!
Jestem tu pierwszy raz, tak na pierwszy rzut oka fajne forum, są tu informacje na temat stoków a na tym mi najbardziej zależy, trochę już stokuje (od 2 lat) między innymi na IstockPhoto, Fotoli no jeszcze może by sie pokusił o jeden stock. Generalnie moja przygodę z fotografią zacząłem może 15 lat temu z zenitem i skałką 50mm, później było długo długo nic aż zobaczyłem (jak na owe czasy) profesjonalnego Olympusa E-10 i się zaczęło od nowa w międzyczasie przesiadłem się na Canona 350D no i teraz 40D mam trochę szkiełek Tami 17-50 2.8 C 16-35 2.8 II c70-200 2.8 580 ex x2 i tochę sftboxów. Muszę troszeczkę poszperać na forum i jeszcze coś napiszę

Pozdrawiam Andrzej z Opola


RE: Przywitaj się na forum! - rachwal - 2009-05-06

(2009-05-06, 18:32:50)elvis700 napisał(a): tak na pierwszy rzut oka fajne forum

Na drugi i trzeci tez Icon_cool

Witamy!


RE: Przywitaj się na forum! - Hidden_Lucas - 2009-05-07

To i ja się przywitam Smile

Z fotografią od kilku lat się zajmuje, czysto hobbistycznie, poprzez odkrywanie, eksperymentowanie i oglądanie innych zdjęć się ucze. Icon_cheesygrin jednym słowem, samouk Icon_wink zaczynałem od canona poweshot'a (małpka Icon_wink ), poprzez fujifilm s6500, który mnie najwięcej nauczył i mam go do dziś, no i pora przyszła na lustrzankę, nikon d70s Smile. Pora również na wypróbowanie siebie Icon_cheesygrin i dlatego też tu trafiłem Icon_wink

pozdrawiam!
Łukasz


RE: Przywitaj się na forum! - sea21 - 2009-05-13

Witam wszystkich serdecznie Smile Nazywam się Przemek. Fotografią zajmuję się od kilku lat (w sumie to nie wiem od ilu Smile )Spodobało mi się to miejsce i chyba tu zostanę Smile


RE: Przywitaj się na forum! - grafix - 2009-05-13

Witam wszystkich użytkowników forum. Fotografią zajmuję się poważniej od około 4 lat. Do tej pory nie zajmowałem się wysyłaniem zdjęć na stocki ale powoli mam zamiar zacząć.

Pozdrawiam
K.Kanclerz


RE: Przywitaj się na forum! - piotradamski - 2009-05-14

Witaj Grafix wsrod pstrykaczy Smile zaczynaj stocki pewnie ze zaczynaj. Pozdrowka


RE: Przywitaj się na forum! - edredon - 2009-05-25

Witam wszystkich!
Miło mi zagościć na forum, szczególnie, że już kilka razy bardzo przydały mi się informacje tu wyszukane, a teraz jak założyłem konto na microstocku to warto też się na forum stockowym przywitać, więc witam Icon_wink


RE: Przywitaj się na forum! - remik44992 - 2009-06-01

Witam wszystkich, dziękuję za zaproszenie.

Sztokami zajmuje się od grudnia 2008 r. poczynając od "Shitterstock", jednak ze względu na obecnie panującą tam nieciekawą atmosferę związaną z 30% opodatkowaniem zacząłem szukać i próbować aktywnie uczestniczyć w innych sztokportalach.

Pozdrawiam użytkowników,
remik44992


RE: Przywitaj się na forum! - mjniw - 2009-06-03

Witam wszystkich,

jestem amatorem na etapie świadomej niekompetencji. Chciałbym robić lepsze zdjęcia. To forum przypadło mi najbardziej do gustu pod względem poziomu kompetencji wypowiadających się tu osób.

Pozdrawiam,
Michał N.