Stock Board - forum fotografii stockowej
Przywitaj się na forum! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Pozostałe (https://stock-board.info/forum-pozostale.html)
+--- Dział: Administracja (https://stock-board.info/forum-administracja.html)
+--- Wątek: Przywitaj się na forum! (/watek-przywitaj-sie-na-forum.html)



RE: Przywitaj się na forum! - wrona - 2014-05-16

Cześć, miło mi Was powitać. Miłego weekendu życzę przy okazji Smile
Zapytam od razu o jedno zdanie z regulaminu: "administrator tego forum maja prawo do usuwania oraz zmiany każdej sygnatury i innych danych profilowych w każdej chwili (bez podania powodu) jeśli zajdzie taka subiektywna potrzeba". Nie mam tutaj jasności: administrator (z całym szacunkiem) może zmienić moje dane bez podania przyczyny?
Pozdrawiam


RE: Przywitaj się na forum! - Esdras - 2014-05-16

(2014-05-16, 11:58:15)fomo napisał(a): Witam wszystkich. Fotografuję zawodowo od 2006r., głównie w studiu. Jest to moje jedyne źródło utrzymania. Pracuję i mieszkam w Poznaniu. Przez ostatnie lata zrobiłem sporo zdjęć kobiet (głównie sesje typu fashion, bielizna, glamour, akty) i pomyślałem, że czas spróbować je sprzedawać na stockach zamiast kisić ja dyskach i publikować w maxmodelsach, megamodelsach i temu podobnych portalach. Dziś trafiłem na to zacne FORUM i mam nadzieję, że ogarnę co nieco z ogromnej liczby tematów jakie tu zostały poruszone.

Witam i powodzenia życzę, i twardej "skóry" w tej nierównej walceSmile


RE: Przywitaj się na forum! - sunnyday - 2014-06-17

Dzień dobry Smile Chciałam się przywitać. Fotografią stockową zainteresowałam się ok. roku temu jako zupełny amator Smile i od tamtej pory z lepszym lub gorszym skutkiem uczę się, a fotografia stockowa stała się moim prawdziwym hobby Smile
Fotografuję Canonem 60D.
Pozdrawiam!


RE: Przywitaj się na forum! - Pearman - 2014-06-25

Witam jak koleżanka powyżej chciałem się przywitać Smile Ogólnie fotografią na poważnie zainteresowałem się rok temu, wcześniej używałem kompaktów i tego typu ustrojstwa. Używam półamatorskiej maszynki Nikona. Nie liczę na jakieś zyski ale na doświadczenie.
p.s Wykonuję inny zawód, więc czasu niewiele.

Pozdrawiam


RE: Przywitaj się na forum! - richart - 2014-08-01

Dzień Dobry, od jakiegoś czasu - konkretnie od kwietnia tego roku - jestem na tym forum i muszę przyznać, że w wielu sprawach mi pomogliście. Przygodę ze Stockami zacząłem od 1 stycznia tego roku, i wbrew początkowemu sceptycznemu nastawieniu - mojemu i znajomych "Stocki się kończą" - do sprzedaży zdjęć w ten sposób, dziś trochę inaczej na to patrzę. Jestem obecny na czterech stockach: IS, SS, Fotolia, Dreamstime a także zarejestrowany na Alamy ale tu nie mam jeszcze kontentu ( mało czasu ).

Na początku było fatalnie, teraz jest już trochę lepiej, a mam nadzieję, że będzie zupełnie dobrze jeśli tylko stocki nie zaczną sprzedawać naszych zdjęć za 1 centa.
Cieszę się, że udało mi się znaleźć wasze forum w sieci bo jest rzeczywiście b. pomocne, szczególnie dla tych, co zaczynają stockową sprzedaż.

Fotografia to moja pasja i narkotyk. Jakiś czas temu miałem nadzieję, że to będzie moja jedyna praca ale niestety nie jest. Choć nie narzekam, bo dzięki temu, że moja agencja reklamowa, w której odpowiadam za kreację, postanowiła parę dobrych lat temu otworzyć studio fotograficzne, dziś mogę z niego korzystać.

Dodatkowo dzięki temu, że wydajemy razem z Unity Line magazyn "The Baltic Panorama", mogłem jako fotoreporter tego magazynu zajmować się różnorodną fotografią: od sportu poprzez edytoriale, do zdjęć przyrody m.inn. południowej Szwecji. Więcej o sobie innym razem. Pozdrawiam




RE: Przywitaj się na forum! - fotorince - 2014-08-01

(2014-08-01, 13:25:31)richart napisał(a): Fotografia to moja pasja i narkotyk.

Uważaj,narkotyki są niebezpieczne;]
Ale witaj;]


RE: Przywitaj się na forum! - ambrozinio - 2014-08-01

Cześć i powodzenia Smile


RE: Przywitaj się na forum! - alga38 - 2014-08-01

Ostra konkurencja Smile powodzenia!


RE: Przywitaj się na forum! - niolox - 2014-08-01

Witam Smile


RE: Przywitaj się na forum! - SHaiith - 2014-08-02

Życzę powodzenia. Swoją drogą chyba ewenement w tym rynku, że fotograf z wieloletnim stażem pakuje się w stoki, to cieszy, bo oznacza, że ten rynek wcale się nie kończy, tylko ewoluuje w nową formę i tylko Ci, którzy się dostosują mogą przetrwać.