Stock Board - forum fotografii stockowej
Przywitaj się na forum! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Pozostałe (https://stock-board.info/forum-pozostale.html)
+--- Dział: Administracja (https://stock-board.info/forum-administracja.html)
+--- Wątek: Przywitaj się na forum! (/watek-przywitaj-sie-na-forum.html)



RE: Przywitaj się na forum! - yoshi - 2009-02-03

Witam.
Fotograf - amator.
Mój podstawowy zestaw to Canon 24-105 L plus eos 33. Jestem analogowy.
Pracuję nad moją świadomością fotograficzną - 36 klatek na tydzień.

Miło mi dołączyć.


RE: Przywitaj się na forum! - Janusz - 2009-02-05

Witajcie forumowicze,
dołączam do grupy. Tak jak wielu z Was, wcześniej bawiłem się trochę w podglądacza... aż nadszedł czas na coming out.
Zatem pozdrawiam i życzę, żebyśmy wszyscy zbierali jak najwięcej lukru ze stokowego tortu!
Janusz


RE: Przywitaj się na forum! - migawka - 2009-02-12

Czas najwyższy się przywitać, tak więc Witam Wszystkich!

Fotografią zajmuję się już parę lat, ale na stockach dopiero zaczynam.
Pozdrawiam
migawka


RE: Przywitaj się na forum! - virusowy - 2009-02-13

bry ...

kiepszczak jestem ... Smile wpadlem poczytac i troche poskrobac klawiature
zeby nie bylo ze sie nie znam to pracuje tylko i wylacznie z obrazem.
pozdro


RE: Przywitaj się na forum! - HANA76 - 2009-02-26

Witam wszystkich.Ja już trochę zarabiam na moich zdjęciach i wszystkim polecam.


RE: Przywitaj się na forum! - piotradamski - 2009-02-26

Witam wszystkich nowo przybylych heyka ! Smile


RE: Przywitaj się na forum! - KAPA - 2009-03-02

Witam serdecznie , jestem tu nowy, zatem sie przedstawiam, Krzysiek z Gdańska. Pozdrowienia dla wszystkich Smile


RE: Przywitaj się na forum! - wiki - 2009-03-13

Witam,
a ja w odróżnieniu od większości jestem fotomodelkąSmile
Może znajdzie się tu jakiś fotograf chcący uwiecznić moją postać Smile

Pozdrowionka dla wszystkichSmile


RE: Przywitaj się na forum! - fotomn - 2009-03-27

Witam Szanownych Stockowiczów Smile

Fotografia chyba zawsze była gdzieś tam - w sferze moich marzeń i zainteresowań. W czasach licealnych pstrykałem radzieckim Zenitem a nawet przerabiałem łazienkę na ciemnię! Na studiach i potem nie miałem już tyle czasu - nastała epoka idioten-kompaktów. Odkąd parę lat temu nabyłem pierwszą cyfrówkę - przyczajony bakcyl poczynił straszliwe spustoszenie w moim mózgu Icon_wink Do tego stopnia upadłem na głowę, że próbowałem nawet swoich sił z modelką... Oczywiście niewiele z tego wyszło, więc szczęśliwie uniknąwszy rozwodu, przerzuciłem się na bezpieczniejsze tematy.
Obecnie dysponuję amatorską lustrzanką, paroma chińskimi lampkami błyskowymi i takimi tam... Z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że jest już 100%-owym... amatorem! Icon_wink
Jakieś dwa miesiące temu wpadłem na ślad stock-ów i oczywiście jako osobnik z bakcylem stwierdziłem, że muszę spróbować.
Na razie jedynie łaskawa Fotolia przyjęła mi parę fotek. Walczę z Shutterstock (ale co to za walka, jak cios można zadać raz na miesiąc?) - na razie 0:1 dla SS. Na IS jest postęp, bo przestali się już czepiać jakości i za dwa tygodnie będę miał okazję oczarować ich wszechstronnością tematyczną... Icon_wink
To tyle na razie. Pozdrawiam Smile


Witajcie! - el_filippo - 2009-03-30

Witajcie!

Nazywam się Filip, jestem kolejnym nowym zasilającym szeregi stock'owców Smile
Przygodę ze stock'ami zacząłem ze 2 miesiące temu, pierwsza była Fotolia, potem SS, a później IS. W między czasie parę innych, ale skupiam się na Fot i SS, jakoś do IS nie mam sił, 45% odrzutów i te parszywe słowa kluczowe, och Icon_sad

Swoją przygodę z fotografią zacząłem dawno temu, od Fed'a, potem jakiś cyfrowy kompakcik, później full wypas s5600 :p, później znowu analog - Praktica MTL, ale filmy wołane w labie, a teraz K200D. Praktica też, tyle że cz-b i wołane w domowej łazience, tylko zmobilizować się nie mogę, dwie rolki filmu leżą i czekają na odbitki. Otarłem się też o Starta, z czystej ciekawości Smile

Ach, zapomniałbym, jestem miłośnikiem szkieł M42, właściwie to już nawet nie potrafię się posługiwać szkłem z autofocusem i bez pierścienia przesłony na tubusie :p

Pozdrowionka!