Stock Board - forum fotografii stockowej
Przywitaj się na forum! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Pozostałe (https://stock-board.info/forum-pozostale.html)
+--- Dział: Administracja (https://stock-board.info/forum-administracja.html)
+--- Wątek: Przywitaj się na forum! (/watek-przywitaj-sie-na-forum.html)



RE: Przywitaj się na forum! - tom007 - 2011-04-03

Witam wszystkich!
Mam na imię Tomek Smile
Wciągnęło mnie w fotki w sumie (nie owijając w bawełnę) z chęci zysku. Dzięki aukcjom alledrogo przekonałem się na własnej skórze, że dobre zdjęcie to więcej niż połowa sukcesu.
Z czasem focenie zaczęło mi sprawiać prawdziwą frajdę i kompaktowa małpka przestała wystarczać. Jestem początkujący pełną gębą - to nie wstyd - nikt się przecież nie rodzi profesjonalistą Icon_wink
Moja ładniejsza połowa jest grafikiem tzw. art director w reklamie - korzysta na codzień ze stocków od tej drugiej strony - jeżeli nie może znaleść odpowiedniego tematu to oczywiście zaprzęga mnie do pstrykania.
W styczniu szukałem świeżych malin na przykład Icon_wink


RE: Przywitaj się na forum! - KAPA - 2011-04-03

witaj i powodzenia Smile
co do malin jakoś nie wierzę by tego nie było multum na stockach, szukać się Wam nie chciało prawda?


RE: Przywitaj się na forum! - tom007 - 2011-04-03

Kapa dzięki
miałem z tych malin ułożyć literę "M" oczywiście "z braku laku" skończyło się na mozolnym dłubaniu i przerabianiu zdjęć ze stocka.


RE: Przywitaj się na forum! - MARCOFANKO - 2011-04-09

Witam,
właśnie się zarejestrowałem.
Porzuciłem fotografię analogową na rzecz cyfrowej kilka lat temu ( choć nie do końca bo na "perforowanym" czasami też coś zrobię łącznie z wykończeniem w ciemni ze światełkiem oliwkowym).
Cały czas tkwię w systemie Nikona - F80, od 3 lat D300 + kilka szkieł starszej generacji +SB 800 i SB 600.
Również od 3 lat na IS (cały czas czuję się początkującym).
Widzę po tematach, że macie tu całkiem spore i ciekawe forum, więc może czasami swoje "3 grosze wtrącę".

Pozdrawiam wszystkich na tym forum.
MARCOFANKO


RE: Przywitaj się na forum! - Wuja - 2011-04-09

Doświadczenie jest bezcenne. Witamy.


RE: Przywitaj się na forum! - ambrozinio - 2011-04-09

Cześć nowi Smile


RE: Przywitaj się na forum! - pinio27 - 2011-04-26

Witam wszystkich.
Jestem początkującym "stockowcem", swoją przygodą z fotografią stock'ową zacząłem jakiś nie cały miesiąc temu. Postanowiłem zacząć od sprzedawania swoich zdjęć na Fotoli...kolejnym krokiem będzie przerzucenie się na SS, ale to jeszcze daleka droga Smile

Pozdrawiam Icon_wink


RE: Przywitaj się na forum! - dar1930 - 2011-05-03

Witam wszystkich stockowcow na imię mam Darek i pomimo tego ze fotografia zajmuje się już dłuższy czas to moja przygoda ze stockami dopiero się rozpoczyna .Jak do tej pory same odrzuty i widzę ze będę musiał nauczyć się nowego spojrzenia na fotografie ,ale nie daje za wygrana .Najważniejsze to się nie poddawać ,super forum i wiele może nauczyć .Pozdrawiam wszystkich serdecznie


RE: Przywitaj się na forum! - discinfinity - 2011-06-07

Witam,
jestem amatorem ale po przeczytaniu kilku artykulow o microstockach az sie obslinilem na mysl o kasiurce ze zdjec.Ach te marzenia.Rzeczywistosc jest taka,ze 3 dzien przegladam swoje zdjecia i nie moge z tego badziewia wybrac 10 sztuk na test do Shutterstock.Od roku foce na lustrach (Canon 550d i 350d) wczesniej kompakty (Sony V1,Sony R1,Fuji hs10 ).Na razie nie bede wrzucal swoich zdjec bo naprawde nie ma sie czym chwalic.Pokornie biore sie za lekture postow .
Pozdrawiam wszystkich forumowiczow.


RE: Przywitaj się na forum! - ambrozinio - 2011-06-07

Cześć Smile