Stock Board - forum fotografii stockowej
Przywitaj się na forum! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Pozostałe (https://stock-board.info/forum-pozostale.html)
+--- Dział: Administracja (https://stock-board.info/forum-administracja.html)
+--- Wątek: Przywitaj się na forum! (/watek-przywitaj-sie-na-forum.html)



RE: Przywitaj się na forum! - adam - 2010-05-11

Witam
Witam wszystkich ,ciesze się ze tu trafiłem choc przypadkowo ,bardzo miła i przyjazdna atmosfera.Mam na imie Adam mam już troche lat ,fotografią już zajmowałem sie w szkole amatorsko zawsze lubiłem robic zdjęcia .Pózniej miałem długa przerwe i obecnie od ok.1-2 lat robie zdjecia na serwisy aukcyjne ale sa to zdjęcia mało wymagające o niskim poziomie technicznym.Jednak ciagnie mnie do czegos więcej obecnie wydaje mi się że przy pomocy aparatu i programu mozna "malować" obrazy a nie tylko uwieczniać rzeczywistość.Na pewno wiele nauki przedemną w tym temacie ale nawet jak zrobie jakieś małe postepy bedę bardzo zadowolony.
Mam oczywiscie wiele pytań jaki sprzet - aparat kupic na poczatek ,od jakich tematów zacząć aby poznac dobrze podstawy "rzemiosła" aby móc robic dobre zdjecia.
Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i licze oczywiscie na pomoc z waszej strony


RE: Przywitaj się na forum! - tomas24 - 2010-05-12

witaj na forum Adam, na początek przetrzep forum wzdłuż i wszerz, sporo już zostało napisane Smile pozdrawiam


RE: Przywitaj się na forum! - adam - 2010-05-12

Witam
Racja pytań mam wiele ale powiedziałeś wiekszość tematów była już omawiana na forum
Pozdrawiam
Adam


RE: Przywitaj się na forum! - claraveritas - 2010-05-26

Witam serdecznie!
Od wczoraj jesteś wśród Was..i niech tak zostanieIcon_wink
Mam na imię Artur, mieszkam pomiędzy Łańcutem a Przeworskiem (podkarpackie).
Od 4lata temu poślubiłem Canon (S3 is) tak mnie to zafascynowało że popłynąłem..
Od b.r. 50d + 2x sigma (na raty które trzeba zarobić np na stockuIcon_wink).
Na codzień nie staram się "opstrykiwać" tylko mieć przesłanie i tej zasady się trzymam w fotografowaniu. Pasjonuje mnie to choć nie jestem zawodowcem. Jak bedzie w przyszłości czas pokaże. Na dzień dzisiejszy czekam na akceptacje w Shutterstock (zabawnie to brzmi i źle się kojarzy eses..Icon_wink
Liczę na Waszą pomoc moi drodzy bo nie ukrywam że w wielu kwestiach jestem żółtodziobem.

Pozdrawiam,

Arti (claraveritas)


RE: Przywitaj się na forum! - ambrozinio - 2010-05-26

Cześć Arti Smile


RE: Przywitaj się na forum! - greatideapl - 2010-05-26

Witaj, życzę powodzenia.

Ps. Nie tylko Ty przesiadłeś się z Canona S3 IS na 50d Smile


RE: Przywitaj się na forum! - Draco - 2010-05-29

Witam serdecznie Icon_wink postanowiłem się przywitać. Z Ezoterycznego miasta pozdrawia Draco.


RE: Przywitaj się na forum! - greatideapl - 2010-05-30

Witam Fana Pidżamy Smile


RE: Przywitaj się na forum! - bodziophonix - 2010-06-01

Witam,

Nazywam się Marcin, zdjęciami zajmuję się hobbystycznie, ale zawsze uważałem, że należy podpatrywać i uczyć się od lepszych.


RE: Przywitaj się na forum! - artraf - 2010-06-02

Witam, z wielką przyjemnością dołączam do grona szanownych użytkowników. Dłuższy czas tylko czytałem wiele ciekawych opinii związanych ze stock'ami -dzisiaj dołączam Icon_wink