Stock Board - forum fotografii stockowej
Przywitaj się na forum! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Pozostałe (https://stock-board.info/forum-pozostale.html)
+--- Dział: Administracja (https://stock-board.info/forum-administracja.html)
+--- Wątek: Przywitaj się na forum! (/watek-przywitaj-sie-na-forum.html)



RE: Przywitaj się na forum! - yuma2 - 2017-10-04

(2017-10-04, 11:04:31)matelusz napisał(a): wiem, że stocki się kończą,

no siema, najwazniejsze info juz masz Icon_cheesygrinIcon_cheesygrin reszty dowiesz sie z forum


RE: Przywitaj się na forum! - borzywoj - 2017-10-04

(2017-08-04, 18:31:35)idaiskra napisał(a): Witam Wszystkich !
 Ja nawet mie wiem czy tu gdzie trzeba zadaje te pytania a może w innym dziale ? RATUNKU

Witaj Idaiska i powodzenia - a pytania to w innym dziale Icon_wink


RE: Przywitaj się na forum! - bluefilter - 2017-10-04

Borzywoj, ależ Ty jesteś spostrzegawczy.
Dwa miesiące temu dziewczyna się witała......


RE: Przywitaj się na forum! - yuma2 - 2017-10-04

(2017-10-04, 13:43:24)bluefilter napisał(a): Borzywoj, ależ Ty jesteś spostrzegawczy.
Dwa miesiące temu dziewczyna się witała......

moze borzywoj do dzis byl zajety Icon_cheesygrin


RE: Przywitaj się na forum! - borzywoj - 2017-10-04

Byl zajety a poza tym na telefonie przez jakis czas nie bylem zalogowany na forum i nie pokazywalo mi nie przeczytanych postow. Tak czy inaczej przywitac sie lepiej jest pozno niz wcale Icon_wink


RE: Przywitaj się na forum! - żuk - 2017-10-29

Cześć Wszystkim Smile

4rum, przeglądam incognito od jakiegoś czasu. Aż w końcu, pojawiła się potrzeba podpytania o kilka rzeczy i założyłem konto.

Pozdrawiam


RE: Przywitaj się na forum! - bluefilter - 2017-10-30

Cześć Ci po wiem i się cieszę, że tak szczytny cel zmusił Cię do zalogowania na nasze forum.
Życzę Ci byś zaspokoił swoją ciekawość.
Powodzenia.


RE: Przywitaj się na forum! - xp3d - 2017-11-07

Witajcie Smile Od dwóch miesięcy przeglądam to forum, teraz czas na decyzję - rejestracja na stock-board.info Icon_cheesygrin


RE: Przywitaj się na forum! - feston - 2017-12-06

Witam Was miło !
Niedawno trafiłem tu szukając informacji na temat sprzedaży stockowej, ponieważ zainteresowała mnie ta gałąź jako dodatkowe możliwości dla niektórych moich zdjęć, które leżakują Icon_wink  Czas je przegonić do roboty ;D ! Gdzież więc mogę znaleźć więcej trafnych odpowiedzi na temat sprzedaży stockowej jak właśnie tutaj, czyli  wśród ludzi z doświadczeniem, z zyskami i stratami Icon_wink Chociaż mam nadzieje tych ostatnich tutej nie ma Icon_wink

Mam nadzieje, że przyjdzie miło spędzić ten czas wśród Was ludzi z tą sama pasją jaką jest fotografia, i celem by pasja była też czymś pożytecznym.  Mam też nadzieje, że i moja obecność będzie w jakimś stopniu dla niektórych pomocna. No to zaczynamy. Dzień Dobry !


RE: Przywitaj się na forum! - maccio - 2017-12-06

Hej, witamy i do aktywności zapraszamyIcon_wink BTW - to się nazywa konkretne przywitanieSmile