Stock Board - forum fotografii stockowej
Przywitaj się na forum! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Pozostałe (https://stock-board.info/forum-pozostale.html)
+--- Dział: Administracja (https://stock-board.info/forum-administracja.html)
+--- Wątek: Przywitaj się na forum! (/watek-przywitaj-sie-na-forum.html)



RE: Przywitaj się na forum! - nimmid - 2017-03-08

Witajcie,

zarejestrowałem się już dosyć dawno temu, fotografuję bardzo nieregularnie, akurat teraz naszła mnie chęć na powrót do tematu, zobaczymy na co czas pozwoli.

Pozdrawiam


RE: Przywitaj się na forum! - maccio - 2017-03-08

Hej,
pamiętaj tylko, że to Ty jesteś panem swego czasu - a nie odwrotnieIcon_wink


RE: Przywitaj się na forum! - spyman - 2017-03-08

Nie idź tą drogą! Zrezygnuj se stoków. Tylko rezygnacja da nam... tzn da tobie radość i spokój ducha.


RE: Przywitaj się na forum! - ojmichal - 2017-03-09

Cześć! Smile
Nazywam się Michał i zainteresowałem się tematem fotografii stockowej niedawno. Chciałbym trochę popracować w tym zakresie, ale nie wiem z czym to się je, od czego zacząć i jak sprzedawać swoje zdjęcia w bankach zdjęć, dlatego jestem tutaj. Mam nadzieję dowiedzieć się czegoś istotnego Smile

Jest jakiś spis treści na forum, od którego warto zacząć poszerzanie swojej wiedzy na ten temat? Jak z aktualnością wiedzy sprzed 5, czy 10 lat? Coś się zmieniło, jak rynek wygląda?

Będę wdzięczny za konstruktywne i ciekawe dyskusje!

Piątekczka! Smile


RE: Przywitaj się na forum! - bluefilter - 2017-03-09

(2017-03-09, 11:53:20)ojmichal napisał(a): Jest jakiś spis treści na forum, od którego warto zacząć poszerzanie swojej wiedzy na ten temat? Jak z aktualnością wiedzy sprzed 5, czy 10 lat? Coś się zmieniło, jak rynek wygląda?



Piątekczka! Smile


Niewiele się zmieniło w ciągu 10 lat, poza tym że do utrwalacza nie musisz używać wody destylowanej.


RE: Przywitaj się na forum! - ojmichal - 2017-03-09

(2017-03-09, 12:58:39)bluefilter napisał(a): Niewiele się zmieniło w ciągu 10 lat, poza tym że do utrwalacza nie musisz używać wody destylowanej.
Hahaha, dzięki! Smile Mi nadal tłukli do głowy, że warto w destylowanej i destylowanej tylko.


RE: Przywitaj się na forum! - olejx - 2017-03-11

Cześć!
Nazywam się Filip fotografuje od kilku lat systemem Pentax jestem z niego bardzo zadowolony. Postanowiłem się tu zarejestrować ponieważ mam problemy z przesiadką z iStockphoto na esp. mam nadzieje że tu rozwieje swoje wątpliwości.
Pozdrawiam wszystkich.


RE: Przywitaj się na forum! - GregorK - 2017-03-11

(2017-03-11, 13:17:21)olejx napisał(a): . Postanowiłem się tu zarejestrować ponieważ mam problemy z przesiadką z iStockphoto na esp. mam nadzieje że tu rozwieje swoje wątpliwości.
Pozdrawiam wszystkich.

jak trwoga to na forum, a może dać coś od siebie najpierw ?

a tak poza tym to dzień dobry


RE: Przywitaj się na forum! - spyman - 2017-03-12

(2017-03-11, 15:18:56)GregorK napisał(a): jak trwoga to na forum, a może dać coś od siebie najpierw ?


No, najlepiej $  Icon_cheesygrin


RE: Przywitaj się na forum! - yanuz - 2017-03-12

I a propos utrwalacza trzeba przygotować parę godzin wcześniej zalewając tiosiarczan ciepłą wodą, bowiem zachodzi reakcja endotermiczna i temperatura roztworu gwałtownie spada - i chwilę musi się ustabilizować.
Witam przybyłych!