Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - GregorK - 2014-02-27

rzeźnik na 2 etaty ciągnie Icon_cheesygrin


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Nightman - 2014-02-27

(2014-02-27, 22:39:44)alga38 napisał(a): ufff.. no to mi się udało. Dwie godziny temu miałam akceptację na 20 krajobrazów
...........................................

no to się pochwaliłam, przed sekundą wszystkie odrzucone jak leci na FT

Witaj w klubie Icon_neutral
Też się czasem dziwie jak odrzucą mi zdjęcia a patrząc na ich licznik zdjęć w bazie 27173317 (27mln) myślę sobie, krucafux wszystkim przyjmują a mnie odrzucają. Oni są drętwi na landszafty i co niektóre textury, do tego lubią się czepiać - "No panie Nightman masz pan już takie zdjęcia w swoim portfolio i bęc go z bodiczka". Icon_redface


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - AndyCandy - 2014-02-28

Mnie też w końcu dopadł szaleniec. Tylko jedno zdjęcie puścił mi płazem Icon_cry


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - oxygenka - 2014-03-01

At this time, we are not accepting images that contain large amounts of foreign text....a były to foto Pit + banknoty+ kalkulator lub długopis


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MattZ90 - 2014-03-01

(2014-03-01, 12:21:46)oxygenka napisał(a): At this time, we are not accepting images that contain large amounts of foreign text....a były to foto Pit + banknoty+ kalkulator lub długopis

A u mnie łyknęli wszystko z tej tematyki Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - oxygenka - 2014-03-02

(2014-03-01, 19:49:50)MattZ90 napisał(a):
(2014-03-01, 12:21:46)oxygenka napisał(a): At this time, we are not accepting images that contain large amounts of foreign text....a były to foto Pit + banknoty+ kalkulator lub długopis

A u mnie łyknęli wszystko z tej tematyki Smile

może już maja przesyt ale cóż jeszcze raz wrzucę może trafię na przychylniejsza duszę


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - szakalikus - 2014-03-12

[Obrazek: e6d28f864a.png]

Jak ja uwielbiam te powody odrzutów ... Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Nightman - 2014-03-12

I to jest dowód na to, że gałki oczne tego drwala mętnieją gdy spoglądają na czerwone. Myślę, że warto do nich napisać a wtedy dostaniesz "szpecjalistę" od zielonego Icon_cool
A tak na poważnie to czasem przy zamianie koloru można przepalić dany kolor przez co obraz może stwarzać wrażenie rozmytego. Jaki kolor dech był oryginalny?


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - harley_ - 2014-03-12

zmętniałe te ślepia to oni maja totalnie. ostatnio zrobiłem kolaż z 3 zdjęć, te 3 osobno przeszły a kolaż poleciał za szum (wszystko oczywiście w 1 uploadzieSmile)


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - maccio - 2014-04-11

Mi właśnie odwalili 13 zdjęć figurek afrykańskich z powodu:
Trademark--Image potentially infringes on intellectual property rights.
Model Release--A Shutterstock approved model and/or property release is required for this image.

Wcześniej dokładnie przejrzałem najlepiej stojące w rankingu zdjęcia tego typu - i żadne nie mają release, nie mówiąc już o "trademark" na kawałku rzeźbionego drewna....