Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Wuja - 2014-02-08

Sławek ostatnio takie jedzonko sprzedał? Zbieg okoliczności? Icon_cheesygrin


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - mmlolek - 2014-02-08

Nie wiem to który, ale trafił mi się wczoraj i był wyjątkowo okrutny, tzn. odwalił 100%
Co ciekawe tak samo wykonane ilustracje dwa dni wcześniej przeszły bez problemów, tyle że tematyka inna.
Komentarz do wszystkich to Design/Illustration is poorly executed.
Nic z tego nie rozumiem, dlatego wysyłam ponownie do rozpatrzenia.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MattZ90 - 2014-02-08

(2014-02-08, 16:58:39)Wuja napisał(a): Sławek ostatnio takie jedzonko sprzedał? Zbieg okoliczności? Icon_cheesygrin

No to wiemy skąd te elki Icon_razz


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - fotek - 2014-02-08

(2014-02-08, 17:13:40)MattZ90 napisał(a):
(2014-02-08, 16:58:39)Wuja napisał(a): Sławek ostatnio takie jedzonko sprzedał? Zbieg okoliczności? Icon_cheesygrin

No to wiemy skąd te elki Icon_razz

Nie widzę związku... przeciez oni nie kupują.

Inna sprawa, ze jeże.li oni tam zywia sie głownie pizzą to nie dziwię sie, ze miewają często "złe dni"


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MattZ90 - 2014-02-08

Aj, źle przeczytałem post kolegi Wuja Icon_wink


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - fotorince - 2014-02-08

(2014-02-08, 16:59:22)mmlolek napisał(a): Nie wiem to który, ale trafił mi się wczoraj i był wyjątkowo okrutny, tzn. odwalił 100%

Spoko,jakiś frustrat,też na niego trafiłem i już 3 raz w mojej przygodzie na Shutterstock miałem odrzut 100%.
Chęci do pracy chwilowo odbiera taki...ktoś...ale trzeba odczekać i wrzucić ponownie.
Przyjmą jak zawsze Icon_wink


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - majszter - 2014-02-08

Nikt z nich nie jest tym sławnym rzeźnikiem, bo inspektorzy nie pracują na etacie w Shutterstock i nie mają darmowej pizzy w piątki.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Wuja - 2014-02-08

Sławek pewnie robił to zdjęcie więc go na nim nie ma Icon_wink
ale pizza go zdradziła
wietrze spisek

mam dziś kiepski dzień Icon_wink


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - fotorince - 2014-02-08

(2014-02-08, 17:41:55)majszter napisał(a): Nikt z nich nie jest tym sławnym rzeźnikiem, bo inspektorzy nie pracują na etacie w Shutterstock i nie mają darmowej pizzy w piątki.
Pewnie masz rację....ale....nie zmienia to faktu że czasem swoja pracę traktują na od...dol się.
Po iluś latach fotografowania człowiek wie czy światło ma dobre czy złe,czy fota szumi czy nie bądź cokolwiek innego.
Może brakować nam dystansu do swoich zdjęć ale raczej nie wiedzy technicznej,przynajmniej ja tak mam.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - majszter - 2014-02-08

(2014-02-08, 16:59:22)mmlolek napisał(a): Komentarz do wszystkich to Design/Illustration is poorly executed.
Nic z tego nie rozumiem, dlatego wysyłam ponownie do rozpatrzenia.

poorely executed = słabo wykonane.
Jeśli to te serca, to się nie łączą w jednym punkcie i widać to nawet na miniaturze.