Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Tomek De - 2013-12-31

(2013-12-31, 08:40:00)fotek napisał(a): Ja sobie robię katalog "SS_again" z tymi fotami i jak mi przyjdzie ochota, to wrzucam z innymi... niekoniecznie już w kolejnym tygodniu.

i to jest dobry sposób, najlepiej miksować odrzucone delikatnie, po sztuce do nowych paczek z dużym odstępem czasowym, inaczej to proszenie sie o kłopoty
te wspomniane 10 dni to mit, który niejednokrotnie był na forum obalony m.in. przeze mnie - oni mają bazę odrzuconych/skasowanych plików na stałe, przypuszczam że działa to trochę tak jak w FT, tyle że tam te pliki widzi kontrybutor, tutaj tylko oni


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - monoimposm - 2013-12-31

Może mają miniaturki + dane pliku takie jak rozdzielczość, suma md5... Jeśli wrzucimy bez żadnej zmiany to po sumie md5 od razu dojdą, że to ten sam plik. Ja na wszelki wypadek zawsze coś zmieniam, delikatnie przeskalowuję albo coś innego. Tak jest bezpieczniej. Nigdy nie miałem żadnych kłopotów a wszystkie wcześniej odrzucone pliki, które wysłałem po raz drugi, zostały przyjęte.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - oxygenka - 2013-12-31

Zmiksowałam fotki nowe z tymi odrzuconymi kiedyś tam..ale tak ostrożnie wplotłam kilka sztuk..obadamy co z tego wyjdzie..Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - oxygenka - 2014-01-03

Please resubmit with spelling corrected....Proszę przedłożyć w pisowni skorygowanej - o co kaman coś żle z tytułem, słowami kluczowymi bo niekumam Icon_cry


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - ambrozinio - 2014-01-03

Napisz tytuł i słowa kluczowe bo spelling może oznaczać nie tylko złą pisownie ale też błędy ortograficzne.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - oxygenka - 2014-01-03

(2014-01-03, 16:49:42)ambrozinio napisał(a): Napisz tytuł i słowa kluczowe bo spelling może oznaczać nie tylko złą pisownie ale też błędy ortograficzne.

ok.. dziękiSmile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MattZ90 - 2014-01-04

Mi odwalili za "spelling" bo np. nie dałem apostrofu przed 's, także trzeba zwracać na to uwagę.

A czy u Was też takie cuda się pojawiają w powodzie odrzutu?

Cytat:â??â??â??Pleaseâ??removeâ??label/graphic,â??difficultâ??forâ??buyerâ??toâ??remove.



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - greir - 2014-01-16

(2013-12-28, 19:06:11)oxygenka napisał(a): Rzeźnik istnieje i nosi kieckę..Icon_cry(( bo wyrypała mi ta sfrustrowana pani z tasakiem ładną architekturę a zostawiła kwiotki i robacki małe ,facet zrobiłby odwrotnie, 5% z wrzuty mi zostawiła na otarcie łez reszta świzdu gwizdu..poszło

Coś w tym jest. Wczoraj na 37 zdjęć przyjęli mi 17.
Kilka beznadziejnych tekstur - czekałem na żonę na parkingu i z nudów pstrykałem kompaktem po okolicznych ścianach - przyjęte 100%.
Efekt radosnej zabawy z defokusowaniem choinki (chłop siedział wieczorem sam w domu i znowu mu się nudziło) - przyjęte 100%.
Spinacze na sznurku na podwórku teściowej - przyjęte.

Natomiast owoce mojego dwugodzinnego biegania po Poznańskim rynku ze statywem - odrzucone w 100%.

oczywiście mogą mieć prikaz, że faktury i bohomazy biorą jakie by nie były, ale mam też wrażenie że poszczególni inspektorzy mają swoje wyraźne preferencje tematyczne - ten np. nie lubi architektury a ten robaków.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - ambrozinio - 2014-01-16

ehhh jest ból.. To tak jak przyjmują czekaczo-gniota a resztę wypieszczonych odrzucają..
Ale głowa do góry..


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MattZ90 - 2014-01-16

A mnie zastanawia to:

Cytat:We do not accept images pertaining to the Olympic Games.

Podczas gdy w bazie jest sporo materiału na temat olimpiady.