Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - mubus - 2013-12-18

ja wlasnie wysylam to co mi owalil bo licze na statystyki w Piatek rano 50 %


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - JoannElle - 2013-12-18

(2013-12-18, 19:06:20)oxygenka napisał(a): Jestem nowa na Shutterstock i całkiem zniechęca mnie ten popapraniec.. nie żebym miała foty ach i och ..ale czasem mógłby kilka dla zachęty zatwierdzić,a ostatnio chyba jakieś fatum bo ciągle trafiam na niego..W ten sposób w życiu nie uciułam tego portfolio Icon_sad

A jakie dają powody odrzutów?


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Wuja - 2013-12-19

Właśnie sprawdzili paczkę i przyjęli 80% zdjec reszta chce PR


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - monoimposm - 2013-12-19

(2013-12-18, 23:11:02)Wuja napisał(a): To kto już skończył wysyłanie w tym roku? Icon_cheesygrin

Ja. Zostawiam wszystko na styczeń. Nie chcę sobie psuć nastroju przed świętami. Po kosiarzu przez parę dni nie mogłem na aparat patrzeć, bo nachodziła mnie myśl, że może robię zdjęcia do bani i się do tego nie nadaję. Muszę odpocząć psychicznie Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - fotek - 2013-12-19

Panie i Panowie... oni nam w ten sposób mówią: "Święta ida, nie zawracajcie du.y jakimiś zdjęciami" Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - oxygenka - 2013-12-19

(2013-12-18, 23:33:27)JoannElle napisał(a):
(2013-12-18, 19:06:20)oxygenka napisał(a): Jestem nowa na Shutterstock i całkiem zniechęca mnie ten popapraniec.. nie żebym miała foty ach i och ..ale czasem mógłby kilka dla zachęty zatwierdzić,a ostatnio chyba jakieś fatum bo ciągle trafiam na niego..W ten sposób w życiu nie uciułam tego portfolio Icon_sad

A jakie dają powody odrzutów?

Różnie ,
ale najczęściej:
Słabe oświetlenie - Obraz ma problemy z ekspozycji i / lub niewłaściwego balansu bieli.
Nadużywanie - Obraz ma nadmiernej redukcji szumów i / lub nadmierne efekty ostrzenia stosowane.
Skład - Obraz jest źle skomponowany i / lub źle przycięte.
Focus - Obraz nie jest ostry lub punktem nie jest odpowiednie dla kompozycji.
itd..
ale już sobie odpuszczam do nowego roku może rzeźnik się rozchoruje albo pójdzie na urlopSmileIcon_wink


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - norsob - 2013-12-19

Wreszcie coś miłego na Święta Smile w mojej prywatnej walce z wektorowym rzeźnikiem. Po napisaniu do Shutterstock co myślę o sposobie oceniania prac wektorowych przez niektórych inspektorów dostałem odpowiedź że proces sprawdzania został przeprowadzony błędnie wraz z przeprosinami Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - monoimposm - 2013-12-19

(2013-12-19, 22:33:18)norsob napisał(a): Wreszcie coś miłego na Święta Smile w mojej prywatnej walce z wektorowym rzeźnikiem. Po napisaniu do Shutterstock co myślę o sposobie oceniania prac wektorowych przez niektórych inspektorów dostałem odpowiedź że proces sprawdzania został przeprowadzony błędnie wraz z przeprosinami Smile

Musisz być bardzo pewny swoich prac. Ja tam taki pewny nie jestem, więc raczej bym się nie odważył pisać. Wyślę jeszcze raz z nadzieją, że trafię na kogoś normalnego Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - norsob - 2013-12-19

Co do walorów artystycznych nie mam złudzeń: moje prace są bardzo prostymi i nie wyrafinowanymi wektorami więc tego wątku bym nie podnosił pisząc do nich. Chodziło o czysto techniczne kwestie sposobu zapisu plików. I tu byłem pewny swego. Raz twierdzili że moje EPSy nie są EPSami a następnie nie mogli się zdecydować jakiej wielkości plików sobie życzą.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - mubus - 2013-12-20

I stało się jak przypuszczałem piątkowe 50 % przyjęte ,