Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - fotek - 2013-12-15

Może z Fotoli przeszedł do Shutterstock Icon_cheesygrin


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - norsob - 2013-12-15

Hehe, szkoda że nie wybrał sobie PocketStock czy innego podobnego kalibru gracza Icon_razz


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - AndyCandy - 2013-12-15

Nie tak dawno wysłałem do akceptacji kilka zdjęć na background, m.in. białą chropowatą ścianę. Zdjęcia zostały odrzucone z powodu "trademark" Icon_cheesygrin


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - szakalikus - 2013-12-15

Ja wrzuciłem kiedyś paczkę nocnych zdjęć z fabryki to połowa została przyjęta o połowa odrzucona, coś w stylu "photos taken on private property requires property realase". A może to była moja prywatna fabryka? hehe


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Crazy_Cat - 2013-12-15

No to nie będziesz miał problemu z PR... Icon_wink


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - fotek - 2013-12-16

Zaczynam wierzyć, ze istnieje rzeźnik... do tej pory podchodziłem do faktu jego istnienia z pewną rezerwą.
Wrzuciłem ostatnio trochę takich "smieci"
Zdjęcia, które parę miesięcy temu mi odrzucili za brak PR (widoczne rzuty budowlane obiektu), teraz przeszły bez uwag. Natomiast kilka zdjęć z serii "food", z której wcześniej większość już wrzuciłem bez uwag, dostały po tyłku z wszechobecnym powodem "Poor Lighting--Image has exposure issues and/or incorrect white balance"

Fajnie jest Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - GregorK - 2013-12-16

może skargę na barana napisać ? taki zbiorowy pozew ... Icon_cheesygrin


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - fotek - 2013-12-16

(2013-12-16, 09:28:36)GregorK napisał(a): może skargę na barana napisać ? taki zbiorowy pozew ... Icon_cheesygrin

Gdyby viewerzy podpisywali sie personalnie, to moznaby... a tak to nie wiadomo na kogo.

Chyba trzeba z tym życ... odczekac i wrzucac ponownie


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - monoimposm - 2013-12-16

(2013-12-16, 09:01:28)fotek napisał(a): Zaczynam wierzyć, ze istnieje rzeźnik... do tej pory podchodziłem do faktu jego istnienia z pewną rezerwą.
Wrzuciłem ostatnio trochę takich "smieci"
Zdjęcia, które parę miesięcy temu mi odrzucili za brak PR (widoczne rzuty budowlane obiektu), teraz przeszły bez uwag. Natomiast kilka zdjęć z serii "food", z której wcześniej większość już wrzuciłem bez uwag, dostały po tyłku z wszechobecnym powodem "Poor Lighting--Image has exposure issues and/or incorrect white balance"

Fajnie jest Smile

Też myślałem, że nie istnieje. Aż do dzisiaj. Dotychczas z tej samej serii 100% przyjęte bez zastrzeżeń. Dzisiaj... 14 odrzuconych z 17. Powody: Poor lighting, Composition, Noise, Focus. Czyli cały arsenał losowo. Chyba przypadkiem trzy razy kliknął "accept". Trzeba było jak zwykle wysyłać w połowie tygodnia, ale nie... zachciało mi się celować w początek tygodnia, to teraz mam za swoje. Nie on te zdjęcia robił, nie on się męczył przy obróbce, nie on dodawał słowa kluczowe. Wrrrr.... Idę spać. Icon_sad


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - alga38 - 2013-12-16

dobrze, ze wrzuciłam gnioty, nie będzie tak bolało