Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Nightman - 2013-10-02

(2013-10-02, 11:47:16)Claudia napisał(a): Smile Napisałam tak: Bytom - September 2013: X Old Classic Car Parade in Bytom, Poland. Cars are parked in Bytom, September 21, 2013, and admired by automotive enthusiasts. The parade was attended by about 100 cars.

Będzie już dobrze?

Źle!

BYTOM, POLAND - SEPTEMBER 21: X Old Classic Car Parade... on September 21, 2013 in Bytom, Poland.

Cały problem w opisie to zmieścić się w 200 znakach i napisać im kto, co, gdzie i kiedy. Miesiąc wrzesień to ciężki miesiąc dla edytoriali Icon_mad


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - KAPA - 2013-10-02

Bardzo źle!!!
opisuj jak Ci nightman prawi.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Claudia - 2013-10-02

Teraz mi napisali tak - Credentials required, pls see Shutterbuzz - http://www.shutterstock.com/buzz/ credentials

Juz nie mam siły do tego banku - o co im chodzi tym razem??


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - alzajac - 2013-10-02

Oni sobie ostatnio wymyślili, że każda impreza wymaga akredytacji żeby móc na niej robić zdjęcia i o przedstawienie tej akredytacji Cię proszą. Problem w tym, że nie przewidzieli imprez na których nikt żadnych akredytacji do robienia zdjęć nie wymaga i tym samym nie wydaje. Tak miałem ze zdjęciami z Air Show. Napisałem im dyplomatycznie na maila z linku który podałaś podając oczywiście numer nieprzyjętej paczki, że na imprezie żadnych akredytacji nikt nie otrzymywał, co więcej organizatorzy zachęcali do robienia licznych zdjęć więc im takowej przedstawić nie mogę (wysłałem im też bilet na z pokazów) i wszystkie zdjęcia w następnym rzucie przyjęli.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Claudia - 2013-10-02

Aha tak myślałam - tylko że ja nawet biletu nie potrzebowałam, bo to była impreza publiczna na rynku. Postaram się coś naskrobać, choć u mnie z angielskim nie jest najpewniej. Tylko nie wiem czy to faktycznie coś da skoro to jest tylko moje słowo :/ a gdzie jest napisany nr paczki? Nie wystarczy jak napisze to w notce do inspektorów przy każdym zdjęciu?? Będzie to trzeci raz jak będę wysyłać te zdjęcia :/


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - alzajac - 2013-10-02

Tzn ja proponuję ogólnie zrobić także wysłać maila i dodatkowo dać notkę do inspektora o tej samej treści. Numer paczki znajdziesz w Portfolio -> Approval Status: Images -> Rejected Photos (interesuje nas "Batch ID"). Jeśli to była impreza całkowicie publiczna to dokładnie to im napisz i nie przejmuj się swoim angielskim (wystarczy przekazać wiadomość, nie musisz władać szekspirowskim angielskim) Icon_wink Nie poddawaj się też od razu bo jeśli nie spróbujesz to z góry przegrałaś walkę a jeśli walczysz to nadal jest szansa Icon_wink


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Claudia - 2013-10-02

DziękujęSmile Już nasmarowałam tekst z wujkiem google i tak na moje skromne oko to jest ok. Ps. Na początku coś kiedyś im pisałam ledwo po przyjęciu to mi odpisali- że nie wystarczy skopiować tekstu z google! hah mam nadzieję że tym razem mi tego nie napiszą Icon_wink

Edit. wysłane. teraz jeszcze raz rozumiem muszę przesłać zdjęcia i napisać to samo do inspektora. Nie wiem czy zdążą przeczytać mój mail, bo dziś odrzucili mi paczkę w 3 godziny. Sorki, że tak mędzę o tych editorialach, ale przerobię to i się nauczę Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Claudia - 2013-10-05

Przyjęli mi wszystkie zdjęcia Smile Sztuk 24 autek Smile w końcu i na ten bank mi się udało przepchać ten temat i w ogóle autkaSmile Dzięki za pomoc i rady!! Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - alzajac - 2013-10-05

I tak trzymać Smile !


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - fotorince - 2013-10-30

Odrzucili mi pół paczki za trade mark....bo dziewczyna ma tatuże....ktoś wie czy można z tym coś zrobić żeby przyjęli?
(oczywiście prócz stemplowania tatuaży)...mam na myśli jakąś zgodę dodatkową? Wyjaśnienia?

Edit: dodam że są na Shutterstock zdjęcia kobiet z tatuażami więc?...ktoś coś podpowie?