Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - mskorpion - 2013-09-11

Jeżeli nakładałeś znak dolara w PS lub innym programie graficznym, sprawdź na pełnej rozdzielczości. nie podobają się im krawędzie. Być może trzeba je trochę zmiękczyć (np.poprzez wtopienie)


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - alga38 - 2013-09-12

kurcze piękny, a co mu jest? Potrzebujesz jego MR?


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - loraks - 2013-09-20

no ciekawe, ostatnio wrzucałem edytoriale z targów samochodowych we Frankfurcie 2011 i tez odwalili bo nie miałem akredytacji te same fotki zaraz po targach brali bez gadania, jutro idę na te targi znowu i ciekawe co Shutterstock pocznie z moimi fotkami, zresztą IS tez ich nie chce przyjąć bez akredytacji lub PRa,
alzajac czy możesz mi na Priv napisać konkretnie co wklepałeś do notki dla sprawdzającego, bo ta impreza nie wymaga akredytacji i można pstrykać do woli, nie tylko auta Smile, w razie czego mam kilka PRow tylko nie wiem czy mi to ktoś na miejscu wypisze...


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - alzajac - 2013-09-20

masz PW Icon_wink


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - KAPA - 2013-09-27

Unacceptable tracing technique. Please do not resubmit.

Jak przekonać, że nie jest się wielbłądem?

Rzecz się tyczy tych oto wektorków:
[Obrazek: portrait-of-a-woman.jpg?w=700&h=]

[Obrazek: portrait-of-an-old-woman.jpg?w=700&h=]

Portrety nie są w żadnym stopniu trasowane, program tu nie miał nic do roboty, winni za powstanie tych grafik są: piszący te słowa, Wacom tablet i Corel Draw, który służył tylko jako medium a nie kopiarko-trasowarka.

Pliki zostały przyjęte na: Fotolii, 123RF, Dreamstime, CanStockPhoto i oczywiście na Deposit.
Macie jakieś pomysły jak przkonać Moda na shutter???


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - fotek - 2013-09-27

Może notka do inspektora pomoże?


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - KAPA - 2013-09-27

na Dreamstima bez notki nawet nie wysyłam, tutaj zagroził by nie słać raz jeszcze, sugerujesz, że słać wraz z notką?



edit: Poszło z notką do inspektora, teraz odgryzam paznokcie Icon_wink


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - fotek - 2013-09-27

(2013-09-27, 14:35:59)KAPA napisał(a): na Dreamstima bez notki nawet nie wysyłam, tutaj zagroził by nie słać raz jeszcze, sugerujesz, że słać wraz z notką?

Nie wiem... takiego przypadku nie przerabiałem, wiec... nie chciałbym byc złym doradcą


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - KAPA - 2013-09-27

już poszło, jak dostanę bana to mi flaszkę na otarcie łez będziesz winien Icon_cheesygrin


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MattZ90 - 2013-09-27

(2013-09-27, 14:35:59)KAPA napisał(a): Poszło z notką do inspektora, teraz odgryzam paznokcie Icon_wink

A nie byłoby bezpieczniej wysłać maila z zapytaniem i oba pliki dać w załączniku? Icon_razz