Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MaxyM - 2011-10-25

Dzieki... Icon_wink
Musze nadrobic, bo tla ktore sobie wypracowaly pozycje... Zaginely w akcji.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Claudia - 2011-10-26

Przyjęli mnie teżSmile Za drugim razem ;D Nie trafiłam na Waszego Rzeźnika Icon_wink


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - alzajac - 2011-10-26

Gratulacje ! Smile teraz już będzie z górki o ile rzeźnik nie dopadnie Icon_cheesygrin


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - alga38 - 2011-10-26

(2011-10-25, 21:08:19)MaxyM napisał(a): Wrzuce je jeszcze raz i przejda, nie w tym problem...

Też byłam takiego zdania przy niektórych moich zdjęciach, ale juz chyba nie będe próbować, bo właśnie dostałam maila Icon_sad

"You have been consistently resubmitting rejected photographs. This image use is not permitted. Continued behavior of this kind will risk suspension of your account"

Best regards,

Shutterstock
Content Operations

Normalnie się przestraszyłam...


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Wuja - 2011-10-26

straszą... Icon_wink


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - ambrozinio - 2011-10-27

Straszą straszą Smile Ale jak ktoś będzie dalej wrzucał to mogą bardziej postraszyć i ciachnąć konto Icon_razz a wtedy to już tylko support Icon_cheesygrin maile, proszenie się Icon_razz






RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MaxyM - 2011-10-27

A ja mam ponownie przydzielonego Rzeźnika... Musze sobie dać spokój na tydzień. 48/48 LCV i COM.
Nie mam slow na ignoranta.
By nie bylo... IS,DT,FT,123RF... Jakos nie mialy zadnego ale do ostatnich paczek.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - alzajac - 2011-10-27

Przed chwilą u mnie przeszła prawie cała paczka kolejnych backgroundów (19/20) - jeden tylko poszedł za kompozycje.. Smile Chyba komuś podpadłeś MaxyM...


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - remik44992 - 2011-10-27

(2011-10-26, 19:37:03)alga38 napisał(a): Też byłam takiego zdania przy niektórych moich zdjęciach, ale juz chyba nie będe próbować, bo właśnie dostałam maila Icon_sad

Przed ponowną wysyłką trzeba zawsze odczekać aż trochę wody w rzece upłynie ... Icon_wink

A na poważnie to niektóre serwisy mają skrypty wychwytujące ponowne wrzucenie zaakceptowanej wcześniej fotki. Pomyliłem się ostatnio i duplikat został odrzucony za ... duplikat Icon_wink


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - remik44992 - 2011-10-27

(2011-10-25, 23:37:52)alzajac napisał(a): MaxyM, nie wiem czy to faktycznie ma takie efekty czy tylko mi się tak wydaje, ale odkąd zacząłem dodawać do każdej paczki notkę do edytora o treści mniej więcej takiej że: [ciach]

Ja zawsze dodaję w notce dla edytora tą fotkę i 100/100 przechodzi Icon_wink

[Obrazek: Znamy-juz-scenarzyste-Kota-w-Butach-bw28697.jpg]