Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - alzajac - 2011-10-25

Nie strasz mnie bo od 8 dni czeka paczka 20 backgroundow i jak trafie na niego to się lekko mówiąc zdenerwuję tym bardziej że wszystko to co mi do tej pory odwalali za LCV a potem w końcu przyjęli okazało się hitem delikatnie mówiąc i zarobki wzrosły 2x


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MaxyM - 2011-10-25

To, ze mi powywalal Backgroundy - Trudno, ryzyko... Ale to, ze mi baran wywalil doskonalej jakosci zdjecia z jesienia na amerykanskich farmach i drogach, po ktore pojechalem 200 mil od Chicago w sobote, to tego darowac mu nie moge... Zdjecia ostre robione eLkami, z doskonalym swiatlem i kompozycjami ktore sie sprzedaja... Wrzuce je jeszcze raz i przejda, nie w tym problem... Problem jest w tym, ze gosc ma w dupie wszystko i dla niego wszystko nadaje sie do kosza.

+Downtown
+Ilustracje
+Inne zdjecia

Wszystko za kompozycje.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - alzajac - 2011-10-25

No to jest tak właśnie jak komuś się pracować nie chce i robi byle jak byle szybko do domu wrócić - to oczywiście o osławionym rzeźniku Smile A później ludzie się irytują niepotrzebnie...


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - alzajac - 2011-10-25

No i jednak nie trafiłem na rzeźnika Smile na 15/20 przeszło reszta poszła za similary ale to akurat można zrozumieć Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MaxyM - 2011-10-25

Gratulacje... Wrzucasz tylko backgroundy? Czy mieszasz?
Ja jak mieszam w paczkach to zawsze LCV.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - alzajac - 2011-10-25

Tym razem tylko backgroundy. W sumie to zacząłem robić ze starych backgroundów wnętrza korzystając z perspektywy - zobaczymy jak to się sprzedawać będzie Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Claudia - 2011-10-25

Hej, Ja dziś posłałam paczkę drugi raz. Jeszcze nie jestem w SS, bo za pierwszym razem nie miałam wymaganych 7. I musiałam nowe dać i znowu mam przeczucie, że mogłam lepiej wybrać i ciężko to widzę, bo też nie znam tego stocka, ale mniejsza.. Smile co wklepujecie jak już są opisy zdj - i jest editorial? jest tam yes or no, i ja dałam no. Czego to dotyczy?


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - lechyu - 2011-10-25

Alzajac fajne masz te nowe pliki. Widzę, sprytnie podszedłeś do wykorzystania już istniejących rzeczy. Ja zrobiłem ostatnio to samo dodając do swoich grafik "łapkę" kursorową Icon_wink Sam muszę w końcu wziąć się za backgroundy bo widzę, że ta się bardzo opłaca. Narazie siedzę w 3d abstract architecture interior.

Clauda editoriale dotyczą zdjęć ludzi lub budynków chronionych prawami w momencie w którym nie masz podpisanej zgody na użytek - tak po krótce Smile
Pokaż jakąś próbkę swoich prac, chętnie zobaczymy, ocenimy, pomożemy.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MaxyM - 2011-10-25

Mi nawet takich kolarzy nie przyjmują... Chyba mam gdzies napisane - Za duzo w porfolio he he.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - alzajac - 2011-10-25

lechyu, dzięki za miłe słowo Smile nie mam ostatnio jakoś samozaparcia żeby zrobić coś nowego to próbuję maxymalnie wykorzystać to co jest chociaż teraz jak już zostały przyjęte to trochę żałuje że aż tak mocny cień dałem na łączeniu ścian no ale może i to się spodoba... A w ogóle podobne zdjęcie do twojego 80634085 było w most popular któregoś tygodnia więc myślę że idziesz w dobrym kierunku Smile

MaxyM, nie wiem czy to faktycznie ma takie efekty czy tylko mi się tak wydaje, ale odkąd zacząłem dodawać do każdej paczki notkę do edytora o treści mniej więcej takiej że: wysyłane zdjęcia są podobne do kilku innych poprzednio przyjętych, że kupujący szukają takich plików i pobierają je bardzo często oraz z prośbą o dostrzeżenie walorów komercyjnych praktycznie każda paczka jest w 80-90% akceptowana. Może też spróbuj Smile