Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Ariene - 2011-05-10

"Warszawa/Chicago" - rozumiem, że to nowa dzielnica w Wawie? Icon_wink


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - ambrozinio - 2011-05-10

Moja ostatnia paczka trzech zdjęć , jedno zdjęcie odrzucone za złe kadrowanie.


Warszawiak mieszkający w Chicago.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Ariene - 2011-05-10

To też o tym mówię, mieszka tu i tam i na pracoholizm choruje Icon_wink
Złe kadrowanie - nowy powód wymyślili?


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - ambrozinio - 2011-05-10

Źle się wyraziłem Icon_razz

Composition--Limited commercial value due to framing, cropping, and/or composition.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - photostouch - 2011-05-10

Ja tak zawsze robię. Usuwam z rejected i wysyłam ponownie. Nawet po 6 razy to samo i nigdy nie dostałem żadnego ostrzeżenia. Mam nadzieję, że to dalej działa Smile

(2011-05-09, 22:32:57)alzajac napisał(a): a ja zapytam tak bo może ktoś się orientuje a może to ściśle tajne Smile... czy jeśli po odrzucie, usuwam odrzucone zdjęcia z "rejected photos" to czy usuwają się one faktycznie całkowicie z ich bazy danych czyli inspektorzy prócz własnej pamięci nie mają możliwości sprawdzić czy zdjęcie już było wysyłane czy jednak siedzi gdzieś w bazie?



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - SHaiith - 2011-05-10

Dokładnie Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - ambrozinio - 2011-05-10

Kiedyś usuwałem odrzucone zdjęcia z historii, i jeśli uważałem za stosowne to wrzucałem jeszcze raz do czasu jak inspektor w powodzie odrzutu napisał mi coś w stylu, żebym podał mu powód dlaczego usuwam zdjęcia z mojego profilu. Od tamtego czasu nie usuwam, i dalej jeśli uważam , że zdjęcie jest OK, to zmieniam nazwę i wrzucam po jakimś czasie raz jeszcze. Podejrzewam, że to kwestia zapału i chęci inspektora w takie zabawy, no chyba, że to ktoś to robi zbyt nazwijmy to "brutalnie" Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Tomek De - 2011-05-11

(2011-05-09, 22:38:40)MaxyM napisał(a): Jak wdać blednie myślałem, ze przechytrzyłem system.

System jest szczelniejszy niż może się wydawać, gdy przez cały 2009 rok byłem EX na IS usunąłem fotki z bazy SS, potem po roku gdy wróciłem dodawałem je ponownie oczywiście mocno pomiksowane z nowymi i ... połapali się. W moim przypadku po złożeniu wyjaśnień dostałem hasło klucz do każdego uploadu dla inspektorów i już się nie czepiali ale jak widać nawet po tak długim okresie mieli jakieś ślady starych zdjęć.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - fotek - 2011-05-11

Ja po przejściu na EX-a nie mam juz zdjęć na SS, ale jak wejdę w historię sprzedaży to wyświetla sie ona wraz miniaturkami... tak wiec, gdzieś tam one sa przechowywane.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MaxyM - 2011-05-16

Nie jest najgorzej ostatnio, choc nadal LCV przewazaja w odrzutach, co dziwne BS odrzucil mi paczke, ktora przyjal Shutterstock - koniec swiata. Inna rzecz, ze poprawilem w ostatnim czasie warsztat obrobki i nie wrzucam prawie surowych zdjec jak to mialo miejsce tylko suwaki chodza w lewo i w prawo.