Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MaxyM - 2011-05-09

Osobny mail... Ma to jakies znaczenie?
Nie mam ostrzezen na profilu...

Odpisalem, ze rozumiem - maila.
To mi odpisali, ze odpowiedza mi wkrotce... Smile .
Nie wiem co chca odpowiadac ale uznalem, ze warto wam to przekazac.

Dziwne jest to, ze zdjec nie rozpatrzyli do tej pory.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - alga38 - 2011-05-09

upsssss................ właśnie chciałam 3 raz wstawiać 4 fotki......... Chyba się wstrzymam, bo zabrzmiało to groźnie


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MaxyM - 2011-05-09

No, ja szedlem na calosc... Paczka LCV... LR, import/export, ponowne zaladowanie do sprawdzenia w tym samym dniu.
Myslalem, ze nie da rady wytropic po zmienieniu nazwy, informacji i slow kluczowych... A jednak... Oszukali mnie.
Dobrze, ze dostalem tylko prywatne ostrzeznie... Wiem, ze prywatne bo ten co pisal maila, zle moje imie napisal.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - canion - 2011-05-09

a pisałem przecież parę dni temu

że zacytuję bo nie chce mi sie pisac od nowa:

"przypomnę tylko że lepiej chwilę odczekać z ponownym uploadem odrzuconego materiału a tenże przemieszać z innymi pracami. uporczywe wysyłanie odrzucanej paczki może sie skończyć ostrzeżeniem. /pomijam juz powody tego odrzucania bo jak jest to wszyscy wiedzą/. a ostatnio Shutterstock bardzo cięty na fotografów jest "

od strony inspektorów wszystko jest jak na widelcu. pytanie czy chce im sie przyłożyć do roboty czy nie. jeśłi im sie chce to radośnie rozdają ostrzeżenia i raportują wyżej .


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - alzajac - 2011-05-09

a ja zapytam tak bo może ktoś się orientuje a może to ściśle tajne Smile... czy jeśli po odrzucie, usuwam odrzucone zdjęcia z "rejected photos" to czy usuwają się one faktycznie całkowicie z ich bazy danych czyli inspektorzy prócz własnej pamięci nie mają możliwości sprawdzić czy zdjęcie już było wysyłane czy jednak siedzi gdzieś w bazie?


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MaxyM - 2011-05-09

Canion, nawet przyznam miałem mała refleksje po twoim ówczesnym poście, ale...
Jak wdać blednie myślałem, ze przechytrzyłem system.
Szczęście w nieszczęściu, że to wygląda tylko na skarcenie, a nie wlepienie oficjalnego ostrzeżenia.
Niestety czeka mnie teraz 2x więcej pracy aby utrzymać średnią wrzutów.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - canion - 2011-05-09

wypalisz sie.

odetchnij, wkrótce wakacje wyjedz, odpocznij. zmień podejście. postaw na jakość nie ilość


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MaxyM - 2011-05-09

Tak, tez czynie... Wdech, wydech... 3 Ilustracje.
Wdech Wydech 10 tel... Wdech, Wydech 10 LCV.
Zmieniam nastawienie... Choc jak popatrze na OD, to sam nie wiem o co w tym wszystkim chodzi.
Ludzie mnie zaskakuja, co jest dobre dla mnie ale zupelnie ich wyborow nie kumam.
Nie ma reguły.
Wkrotce ruszam z wektorami... Zobacze jak to sie sprzedaje.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Ariene - 2011-05-09

W Chicago i Wawie to jednak sami pracoholicy żyją... Odpocznij, bo się zgubisz...
A Shutterstock dziś i mnie zaskoczył odrzutami LCV (all), ale nic to, może innego dnia inspektor będzie miał bardziej życiowe podejście do zarabiania na cudzej pracy.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MaxyM - 2011-05-09

Ariene, ja jestem Warszawiak. Icon_wink