Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MaxyM - 2011-03-15

Z tymi ED to w tej chwili jakas komedia jest... Przykladowo opisalem samochod do "scigania" tornad... Jego nazwa i to, ze jest to z premiery filmu (tytul - miejsce) o tornadach w USA... To mi odpisal jakis matol z jakiego wydarzenia jest ten samochod?

Dobrze, ze nie ma czatu bo bym mu odpisal momentalnie.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Crazy_Cat - 2011-03-16

No to wczoraj pocięli... Na 44 fotki przyjęli 13... Reszta poszła out za focus, który na 100% jest OK. Chyba zastosuję również metodę Ctr+A -> Ctr+V.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MaxyM - 2011-03-16

Nie przejmuj sie... Mi dzis zaakceptowali paczke ale zdjecia sie nie pojawily... Nic nie straciles. Icon_wink
Ciekawe ile bede czekal, az pojawia sie w galerii...


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - kubowa1 - 2011-03-22

mam małe pytanie. Pierwszy raz chciałam wrzucić fotki mojego syna. Jako że małoletni więc wypełniłam odpowiedni model relase, ale chyba coś nie tak bo napisali mi :Model release requires printed/signed witness name. Please complete. Co mam tam jeszcze podpisać ? I czy mam wgrać ponownie to zdjęcie czy tylko dosłać jeszcze raz Model relase?


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - wawritto - 2011-03-22

Nie wiemy co tam podpisałaś. Ale wymagane są chyba podpisy fotografa oraz rodzica.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MaxyM - 2011-03-22

Jezeli sie nie myle to na dole po prawej stronie musi byc podpis osoby 3ciej.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - mathom - 2011-03-22

witness = świadek. musisz mieć podpis świadka, który zaświadcza podpisanie MR przez w/w osoby.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - kubowa1 - 2011-03-22

DziękiSmile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MaxyM - 2011-03-27

Mnie dziś też trafiło... LCV.
Jedyna pozytywna rzecz to okres oczekiwania się skrócił.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Rumpelstiltskin - 2011-03-27

Chyba ich pogięło Icon_evil
W zeszłym tygodniu ładowałem serię 42 zdjęć w małych paczkach.
Z pierwszej paczki przyjęli 3, a pozostałe hurtem odrzucili - głównie ze względu na oświetlenie. Wszystkie zdjęcia były zrobione w tych samych warunkach oświetleniowych. Seria była dosyć monotematyczna, więc mógłbym zrozumieć, gdyby wywalili za podobieństwo ... (Fotolia łyknęła wszystkie, Dreamstime odrzucił ok. połowę, ale nie za światło)

Nie zauważyłem żadnego przyspieszenia w ocenianiu, u mnie trwa to 3-4 dni. Z tym, że chyba w Shutterstock zegar startuje od wrzucenia pierwszej paczki po rozpatrzeniu poprzedniej, jak kolejka nadejdzie, to rozpatrują wszystko co zostało załadowane, nawet sprzed paru godzin.