Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - remik44992 - 2011-02-22

Ta seria niekoniecznie mogła pójść maszynowo za jednym razem, wówczas rzeczywiście mogłaby odpaść za zbyt duże podobieństwo. Takie serie wrzucane są jako "dostawka" do innych wysyłanych paczek, po 2-3 zdjęcia w każdej, a potem jedynie w wyszukiwarce wychodzą hurtowo. Przynajmniej ja tak robię ;)

remik44992


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - CamiArt - 2011-02-22

(2011-02-22, 13:53:59)Ariene napisał(a): Osz kurczaki, niezła seria! Widać, że ktoś nie lubi wyrzucać do kosza, czyli pcha całą serię Icon_cheesygrin
Bo rozumiem, że to nie Twoja masówka?

nie, mi by sie nie chciało wywoływać tylu rawów Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MaxyM - 2011-03-02

Przyjeto mi zdjecie w poniedzialek... Wczoraj sie sprzedalo, bylo widoczne, a dzis sluch po nim zaginal... Nie mam go w bazie... Mozliwe, ze mi je wykasowali po przyjeciu czy raczej to problemy techniczne?

- - -

Update: Wyglada na problemy techniczne, bo odnalazlem je w bazie, choc nie ma go u mnie i liczba zdjec jest cofnieta o to zdjecie.

[Obrazek: stock-photo-empty-mountain-road-in-color...052522.jpg]


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - edi - 2011-03-02

juz byly takie przypadki, spodziewaj sie ze powinno wrocic w ciagu 24-48h, niestety tez tak czasami mam, najgorsze ze nie wyczujesz kiedy ci sie przytrafi i np fotki zaakceptowane wlasnie w poniedzialek ktore powinny sie ladnie caly tydzien sprzedawac zaczynaja sie sprzedawac kolo czwartku :/


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MaxyM - 2011-03-02

Wiem, dzieki... Mialem tak raz, w niedziele wieczorem przyjeli mi jakies 20 cos zdjec, a ukazaly sie dopiero w srode poznym popoludniem.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MaxyM - 2011-03-03

Czekam 4 dzien na rozpatrzenie paczki... Nowe standarty czy tylko ja tak trafilem na korek?


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - alzajac - 2011-03-03

Ja to czekam już trochę dłużej... ogólnie długo im schodzi. Fotki testowe zaakceptowali mi po 15 minutach a potem każda paczka to z 5 dni czekania.. też miałem pytać czy to normalne..


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - edi - 2011-03-03

srednia kolejka za ostatnie 2 tygodnie to okolo 3 dni, najnowsza paczka to nawet bylo tylko 2dni i 18godzin,


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MaxyM - 2011-03-03

Doczekalem sie i pierwszy raz od miesiaca trafilem najtragiczniej jak moglem... Mam wrazenie, ze zrobil: ctrl + A i wcisnal MCV... No nic... Nie ma reguly, albo sie trafi na kogos kto popatrzy na jakosc albo na kogos kto ma we lbie jakas regulke i koniec - biorac pod uwage, ze to amerykanie to naprawde nie wymagam od nich samodzielnego myslenia... Mam do czynienia z nimi na codzien i wiem, ze z tym maja cholernie wielki problem.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Nightman - 2011-03-03

zastosuj starą amerykańską metodę ctrl + A i resubmit Icon_wink