Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Itts - 2011-01-31

ja mam brak czasu na "focenie" czegokolwiek.... zdecydowana większość odrzutów to stare zdjęcia, wygrzebane z dysku i wysłane. większość accepted to nówki Smile

Maxy, dziwne trochę, ja wysłałem paczkę 29, sprawdzone dziś w nocy
mam jeszcze pytanie, czy na Shutterstock takie zdjęcia mają rację bytu ?
[Obrazek: 36245454.jpg]
wrzuciłem kilka podobnych z tablicą korkową i pinezkami, wszystko poleciało za LCV.... spróbować jeszcze raz za jakiś czas, czy zostawić to i myśleć nad innymi tematami ? Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MaxyM - 2011-01-31

Ja bym probowal, bo na to znajda sie kupcy...
Ja sam nie wiem jakim cudem mi sie w tym miesiacu 130 DLe uzbieraly bedac zupelnie "niesiadomym" tego co i jak sie sprzedaje...
Teraz moze byc tylko lepiej. Icon_cheesygrin
Czego sobie i tobie zycze. Icon_wink

- - -

Ciekawe, 73 zdjecia oczekuja wciaz... Moze wpadlem w jakis korek. Icon_wink


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Itts - 2011-01-31

może dlatego, że duża paczka ? sam nie wiem...
Maxy, jak oglądam twoje folio to wydaje mi się, że masz bardziej "chwytliwe" tematycznie zdjęcia, po tym miesiącu na stocku już mniej wiecej wiem co i jak, robiąc kolejne zdjęcia do Shutterstock będę miał to na uwadze Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MaxyM - 2011-02-01

Kolejny raz leca mi ED za TM... Pija tam czy co?


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Itts - 2011-02-02

dziwne... u mnie dzisiaj z małej paczki 6 zdjęć równo pół na pół przyjęte, odrzuty za LCV....
niestety znow coś im się zacieło, bo przyjętych zdjęć nie widzę w swoim folio ani na stronie głównej, jedynie wybierając u góry "status of submitted photos" :/


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Tomy86 - 2011-02-02

100% odrzut za focus Icon_eekIcon_evil


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - edi - 2011-02-02

(2011-02-02, 19:22:08)Itts napisał(a): dziwne... u mnie dzisiaj z małej paczki 6 zdjęć równo pół na pół przyjęte, odrzuty za LCV....
niestety znow coś im się zacieło, bo przyjętych zdjęć nie widzę w swoim folio ani na stronie głównej, jedynie wybierając u góry "status of submitted photos" :/

tak cos mieli nie tak, 16/16 zaakceptowanych o 11 rano i w portfolio zaczely sie pojawiac dopiero okolo godziny temu, nawet jakas sprzedaz zanotowaly Smile

nawet nie wszystkie jeszcze sie pojawily, ciagle brakuje chyba 4


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - photostouch - 2011-02-04

Szlag mnie chyba dzisiaj trafi. Cała paczka i to po 3 dniach w kolejce poszła w piz....u
Chyba trafiłem na tego totalnego kretyna.
Poprzednim razem też tak było i wystarczyło wysłać drugi raz i przeszły w 90%. Powinni się wziąć za tego popaprańca. Pewnie nawet Arcursowi wywala całą 50tkę Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - mathom - 2011-02-04

no u mnie też poszło trochę za focus dzisiaj- faktycznie - zgodzę sę - to nie były może żylety, ale ostrość była poprawna (btw: nie wyostrzam zdjęć)


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - photostouch - 2011-02-04

Odnoszę wrażenie, że dla tego kolesia albo laski wszystko jest out of focus.