Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MaxyM - 2011-01-27

Mi na Shutterstock przyjeli niemal wszystko w tym tygodniu, natomiast na Dreamstime dzis odrzucili 48 backgroundow, bo: To nie jest to czego szukaja... :/


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - zegarmistrz - 2011-01-27

(2011-01-27, 18:03:32)MaxyM napisał(a): Mi na Shutterstock przyjeli niemal wszystko w tym tygodniu, natomiast na Dreamstime dzis odrzucili 48 backgroundow, bo: To nie jest to czego szukaja... :/

Weź się Kolego za jakąś robotę, nawet za robienie zdjęć, oby coraz lepszych. Jesteś od grudnia na forum a napisałeś już ~111 postów/raportów ile Ci przyjęli/nie przyjęli zdjęć. Głównym powodem przyjęcia/nie przyjęcia zdjęć na każdym stocku jest absolutnie nieprzewidywalna, uzależniona od wielu nieprzewidywalnych czynników decyzja inspektora.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MaxyM - 2011-01-27

Gdzies przeczytalem na tym forum, ze najlepiej wrzucac fotki w czwartek by byly na poniedzialek.
Mam pytanie odnosnie tego... Czy w momencie gdy zdjecia pojawiaja sie w galerii sa widoczne dla wszystkich czy potrzeba paru dni, by sie najlepiej ukazaly dla wszystkich kupujacych?
(2011-01-27, 23:07:02)zegarmistrz napisał(a): Weź się Kolego za jakąś robotę, nawet za robienie zdjęć, oby coraz lepszych. Jesteś od grudnia na forum a napisałeś już ~111 postów/raportów ile Ci przyjęli/nie przyjęli zdjęć. Głównym powodem przyjęcia/nie przyjęcia zdjęć na każdym stocku jest absolutnie nieprzewidywalna, uzależniona od wielu nieprzewidywalnych czynników decyzja inspektora.

A ty zatrudnij sie kolego na trzeciego w lozy szydercow dziadkow z Muppet Show, tak sobie mysle ze bylbys swietny, czytajac twoje posty na tym forum.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - KAPA - 2011-01-28

w czwartek, tylko koniecznie o 11:45 i się nie spóźnij, bo się nie załapiesz na pakiet przychylnych inspektorów.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MaxyM - 2011-01-28

Nie myl IS z SS...


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Tomy86 - 2011-01-29

a wszelakie pomniki uważają za trademarki?;>

Pytam bo mam serię zdjęć ze szczecińskimi trzema orłami z błoni i nie wiem czy poświecac czas.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Itts - 2011-01-29

nie wiem, ale looknij w moje PF na SS, mam nieco posągów, ale z Anglii i Węgier Smile i cośtam się kiedyś sprzedało.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Ariene - 2011-01-30

Kolejny weekendowy odrzut, przed chwilą rozpatrzone - 70% odrzutu... Nie żeby spisek, czy coś, ale od dziś wrzucam w tygodniu, tak by nie rozpatrywali w weekend Icon_neutral


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Itts - 2011-01-30

zaczynam się bać, bo czeka paczka około 25 fotek..... Icon_sad


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Itts - 2011-01-30

coś mi długo Shutterstock nie rozpatruje... albo po prostu zbytnio rozpieszcza mnie Fotolia, która czasem sprawdza nawet tego samego dnia Smile