Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - wawritto - 2011-01-26

A ja dzisiejszej nocy 100% akceptacji. Ostatnio jak wrzucam to mam albo sporo akceptacji albo sporo odrzutów Smile
(2011-01-25, 23:02:39)Ariene napisał(a): KAPA, wrzucasz ponownie foty po takim odrzucie? GO raczej nie da się poprawić inaczej niż robiąc nowe zdjęcie Icon_wink
Ja bym próbował później ale bez żadnych adnotacji, że było poprawiane.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - KAPA - 2011-01-26

(2011-01-25, 23:02:39)Ariene napisał(a): KAPA, wrzucasz ponownie foty po takim odrzucie? GO raczej nie da się poprawić inaczej niż robiąc nowe zdjęcie Icon_wink
Wrzucam tylko takie, które nie podpadają, tzn. zły WB,kolory, przesaturowane. Jeśli napiszą, że kompozycja nie taka albo ostrość to sobie daruję, mała szansa, że przejdą.

I małe sprostowanko, już nie wrzucam, zrezygnowałem z SS.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - mirusiek - 2011-01-26

(2011-01-26, 13:32:57)KAPA napisał(a): Jeśli napiszą, że kompozycja nie taka albo ostrość to sobie daruję, mała szansa, że przejdą.

A ja wrzucam raz jeszcze te co do których mam pewność że są OK. Na ogół przechodzą za drugim razem.
Przykład:
[Obrazek: stock-photo-blood-egg-69676780.jpg]

To zdjęcie zmontowałem z dwóch, jedynie kopiując zdjęcie jajka, wklejając i obracając całość, kadrowanie na końcu, nic więcej.

Zdjęcie zostało dziś zaakceptowane, a składowe zdjęcia z których powstało i to obydwa , wysłane w tej samej paczce - zostały odrzucone z adnotacją że fokus nie jest tam gdzie powinien.

Więc rozumiem że po połączeniu zdjęć fokus się ustawił tak? Icon_evil


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Ariene - 2011-01-26

Icon_mrgreen
Ja już nawet nie próbuję ich zrozumieć, oni robią co chcą, to i ja będę Icon_wink
Zdjęcia sklejam, jak najbardziej, czasem tylko proste dodanie elementów na zdjęciu isolated, czasem bardziej zaawansowanie manipulacje, by kilka planów było ostrych.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MaxyM - 2011-01-26

Mi odrzucili tlo graficzne za focus. Icon_lol


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - KAPA - 2011-01-26

focus niech będzie z Wami Icon_mrgreen


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - ambrozinio - 2011-01-27

No mi zkillowali teraz całą paczkę 20 zdjęć.Głównie własnie za focus nie tam gdzie chcą i cienie...
Może wyciągnę lampy i zrobię jakąś sesyjkę z PLN ami Smile Tylko będę musiał od kogoś pożyczyć Icon_cheesygrin


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - KAPA - 2011-01-27

coś najwyraźniej kombinują, może nie chcą nowej przestrzeni dyskowej zakupić, w końcu to jeden z niewielu stocków, który tak mało zarabia na współpracy z nami Icon_wink


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - mathom - 2011-01-27

bo oni nie rozumieją co artysta miał na myśli po prostu Icon_wink


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Itts - 2011-01-27

U mnie tez polecialo ok. 10 za focus...