Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - norsob - 2020-06-02

(2020-06-02, 10:06:00)Fredrixxon napisał(a): wytłumaczcie mi jak jełopowi : jak się robi odwołania na szutrze?
Zrobiłem obrazek wektorowy w Corelu, wysyłając zaznaczyłem, że nie ma obrazu referencyjnego (no bo skąd?), a ci mi drugi raz je uwalili. Gdzie to im napisać?

W prawym górnym narożniku rozwiń menu z Twoim imieniem > Contact Us > Uploading&Submitting Content - tam będzie pole - wydaje mi się, że obecnie chyba tylko w ten sposób. Też wysyłam wektory i powody odrzutów są często wzięte z czterech zaciemnionych liter. Myślę, że najlepiej po prostu wysłać pracę jeszcze raz - to trochę jak kopanie się z koniem.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Fredrixxon - 2020-06-02

Dzięki wielkie, przećwiczę.
Ilość czasu którą się marnuje na takie bzdury jest porażająca.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - GregorK - 2020-06-02

(2020-06-02, 10:59:19)Fredrixxon napisał(a): Dzięki wielkie, przećwiczę.
Ilość czasu którą się marnuje na takie bzdury jest porażająca.

nie tylko Ty. zamiast odrzucać sieczkę odrzucają na prawdę dobre prace, co jest mego wkurzające.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - fret - 2020-06-02

Dzisiaj średnia z subów 0,30 $. Znacznie lepiej niż wczoraj po południu. Może jednak warto trochę poczekać z ostatecznymi wnioskami.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - oxygenka - 2020-06-15

Wszystkie foty odrzucono mi za : Tytuł: Tytuł musi opisywać daną dziedzinę, pasować do niej i być w języku angielskim. Tytuł nie może zawierać znaków specjalnych, literówek/błędów gramatycznych lub wielokrotnie powtórzonych słów/wyrażeń.
Przy czym dodam że część zdjęć 3 dni temu wrzuciłam i przeszły .. czyżby nowy sprawdzający czy nowy trend Icon_sad


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - SN87 - 2020-06-15

Zdjęcie, które wysłałam w zeszłym tygodniu, "wróciło" dosłownie po 30 sekundach... Odrzucili, bo nie załączyłam zgody na wykorzystanie nieruchomości... Tylko że na zdjęciu jest portret krokodyla  Icon_lol Nigdzie nie podałam gdzie zdjęcie było robione, ani miasta, ani państwa, ani niczego co sugerowałoby miejsca. Kilka innych zdjęć zwierzaków wrzucałam opisanych tak samo i było ok, ale krokodylek się chyba komuś nie spodobał  Icon_sad
Chyba dużo zależy od humoru recenzenta...


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - oxygenka - 2020-07-02

Wśród sprawdzających mieliśmy rzeźnika teraz mamy jakiegoś debila widzi rzeczy których nie ma i podaje wymyslone powody ,kurtyna to niedorzeczne Icon_sad


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - fret - 2020-07-03

Ostatnio wrzucam głównie na AS, łykają wszystko bez problemu. Jak widzę na Shutterstock absurdalny odrzut, to mnie też odrzuca. To się po prostu nie opłaca przy obecnych stawkach.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - celafon - 2020-07-04

Na polu walki zostana tylko twardzi zawodnicy, jak to w maratonie.
Powody odrzutow sa sczesto absurdalne, poniewaz ocenia je AI.

Ps.Zauwazyliscie, ze limit dzienny = upload max 10 videos?


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - yuma2 - 2020-07-05

nie chce sie wylamywac ale po 6 tyg przerwy wyslalem 2 x po 30 zdjec i przyjeli wszystkie.. choc jak przegladalem najnowsze fotki w kilku tematach to wolalbym zeby moich tam nie bylo, tym bardziej mnie dziwi ze piszecie o odrzutach podczas gdy Shutterstock zalewa fala szamba