Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - adalbert74 - 2020-02-11

Dzięki Smile
Nie zauważyłem tego wcześniej... na szczęście odrzuty bardzo rzadko mi się zdarzają - czasem znajdzie się jakiś patafian, który ma zastrzeżenia do MR...


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Dejmien - 2020-02-11

Pytanie - wrzuciłem kilka fotografii z żydowskiego cmentarza. Wcześniej przechodziły bez problemu.

Teraz mam odrzuty za:
- Duże ilości tekstu w językach innych niż angielski
- Własność intelektualna
ewentualnie
- Brak zgody na wykorzystanie zdjęć nieruchomości

Można to jakoś ogarnąć?


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - maccio - 2020-02-11

Najbezpieczniej dla Ciebie jest wrzucić je jako edytorial. To, że kiedyś coś przechodziło, a teraz nie, zależne jest od tylu czynników, że nie dojdziesz...


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Lseker - 2020-02-17

mam podobnie, tez puszczę jako edytoriala, bo inaczej sieę nie da Icon_sad


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - borzywoj - 2020-02-28

"Rejection reasons (1)

Illustration Designation: This image must be designated as an illustration. Please resubmit and ensure the "Illustration" checkbox is checked before submitting."

dwa dni później po ponownym załadowaniu i oznaczeniu jako ilustracja:

"Rejection reasons (1)

Incorrect Illustration Designation: This image cannot be designated as an illustration. Please do not check the "Illustration" checkbox when submitting."

Icon_cheesygrin


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - gubernat - 2020-02-28

(2020-02-28, 10:09:14)borzywoj napisał(a): "Rejection reasons (1)

Illustration Designation: This image must be designated as an illustration. Please resubmit and ensure the "Illustration" checkbox is checked before submitting."

dwa dni później po ponownym załadowaniu i oznaczeniu jako ilustracja:

"Rejection reasons (1)

Incorrect Illustration Designation: This image cannot be designated as an illustration. Please do not check the "Illustration" checkbox when submitting."

Icon_cheesygrin

hehe... może teraz trzeba wysłać jednocześnie w obu wersjach zobaczymy czy którąś przyjmą Icon_cheesygrin


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Dejmien - 2020-02-28

(2020-02-11, 13:21:16)maccio napisał(a): Najbezpieczniej dla Ciebie jest wrzucić je jako edytorial. To, że kiedyś coś przechodziło, a teraz nie, zależne jest od tylu czynników, że nie dojdziesz...

(2020-02-17, 21:54:21)Lseker napisał(a): mam podobnie, tez puszczę jako edytoriala, bo inaczej sieę nie da Icon_sad


Zastanawiające - żydowskie macewy przechodzą jako edytorial.
"Polska" Matka Boska z Cmentarza Rakowickiego już nie ponieważ "Zawartość bez możliwości licencjonowania" ;/

A jeszcze dwa tygodnie temu figury cmentarne wchodziły bez problemu.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - vermer - 2020-02-29

(2020-02-11, 07:17:02)rochu_2008 napisał(a): Na stronie pod kategoriami jest "dodatkowe uwagi dla recenzenta" jest tam kilka podpunktów. Prawie wszystkie to jedynie tytuły, wybrałem jedyny do którego dało się coś dopisać. Zapisałem uwagi i poszło

Nie da się niczego dopisać. Jedyna rubryka to "numer sprawy" Po wpisaniu treści  - nie można wysłać - podaj numer sprawy!


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - richart - 2020-03-25

Dziś cała paczka zdjęć z Bambergu - niemieckiego starego miasta poszła się .... Ale powody, dla których je odrzucono zwaliły mnie z nóg. Za każdym razem inny.  Chyba rzeźnik wykorzystał wszystkie możliwe. Te same fotki są już na istocku i Adobe. Ale najlepsze: na jednym zdjęciu jest płaskorzeźba - nie wiem aniołka czy jakiejs żeńskiej postaci z cycuszkami. Odrzut za niedozwoloną treść.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Fredrixxon - 2020-06-02

wytłumaczcie mi jak jełopowi : jak się robi odwołania na szutrze?
Zrobiłem obrazek wektorowy w Corelu, wysyłając zaznaczyłem, że nie ma obrazu referencyjnego (no bo skąd?), a ci mi drugi raz je uwalili. Gdzie to im napisać?