Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Chris11 - 2019-09-20

O co chodzi z tym, że raz zamieszczam zdjęcia budynków i dostaję odrzut z powodu braku property release, a za chwilę wrzucam zdjęcie innych budynków z podobnych okolic i przechodzi bez problemu?
Zdjęcia budynków we Włoszech, jeśli to ma jakieś znaczenie (kiedyś na tym forum przewinęło mi się, że oni są bardzo restrykcyjni).


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - hektor66 - 2019-09-20

Niestety ale teraz jest ruletka na szuterze


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - StaryNovy - 2019-09-20

(2019-09-20, 16:56:39)Chris11 napisał(a): O co chodzi z tym, że raz zamieszczam zdjęcia budynków i dostaję odrzut z powodu braku property release, a za chwilę wrzucam zdjęcie innych budynków z podobnych okolic i przechodzi bez problemu?
Zdjęcia budynków we Włoszech, jeśli to ma jakieś znaczenie (kiedyś na tym forum przewinęło mi się, że oni są bardzo restrykcyjni).

Chyba  na razie doszukiwanie się sensu w działaniach Shutera należy uznać za daremne Icon_cheesygrin 
Mnie odwalili truskawki za: Visible Trademark: Image contains visible brand names or logos Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin 
Dwa dni później moje truskawki już nie miały logo Icon_cheesygrin 
Teraz Shuter uznał mój MR za nieprawidłowy, wszystkie inne stocki uznały, że ten sam shuterowy jest OK!!
Trzeba odczekać aż inspektorzy osiągną stały, zalecany przez szefów procent odrzutów i może będzie znowu normalnie? I może ryżu może będzie mniej?


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - 55marek55 - 2019-09-20

Wg mnie to nie inspektorzy tylko jakiś automat zajmuje się oceną.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - fret - 2019-09-20

Gdyby decydował sam automat, to byłby konsekwentny, drugi upload też by wyleciał..


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - 55marek55 - 2019-09-20

Chyba, że pliki wysłane drugi raz automat odsyła do oceny inspektorowi.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Chris11 - 2019-09-20

Ja próbowałem dwukrotnie z tymi samymi i za drugim razem też odrzuciło.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - fret - 2019-09-21

Może pół człowiek, pół automat? Np. automat wyszukuje, człowiek decyduje.

Na wszelki wypadek gromadzę bezsensowne odrzuty w osobnym katalogu, ale jeszcze ich nie wysyłam.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - padmak - 2019-09-21

(2019-09-21, 07:41:01)fret napisał(a): Może pół człowiek, pół automat? Np. automat wyszukuje, człowiek decyduje.
Czyli sztuczna inteligencja, z której coraz więcej firm korzysta.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - GregorK - 2019-09-21

(2019-09-21, 09:56:16)padmak napisał(a): Czyli sztuczna inteligencja, z której coraz więcej firm korzysta.

gdyby używali normalnej to pewnie byśmy więcej zarabiali.