Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - hektor66 - 2018-01-17

Ja też ostatnio mam problem z akceptacją ilustracji tzn wysyłam portrety ( typowy digital painting, coś w stylu "anime") no i ciągle je odrzucają pomimo, że zaznaczam ilustration without reference, próbowałem też z papierkiem+ notka, że było robione od zera bez zdjęć. Już z tydzień czasu upierają się np o model release czy inne bzdety. Chyba sobie odpuszczę wrzucanie tego typu plików bo nie dość, że trzeba czekać jakieś 2 doby to jeszcze wpieniają człowieka, tak jakby oni wiedzieli lepiej jak to powstało.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - szakalikus - 2018-01-23

Jestem pod wrażeniem, Shutterstock odrzuciło zdjęcie za kompozycję ! Brawo ! Nie pamiętam kiedy ostatnio coś odrzucili co nie było najczęsciej moim błędem (nie zauważyłem znaku firmowego lub syfka z matrycy na niebieskim niebie) Icon_cheesygrin Może jakaś zmiana w dobrą stronę? 

[Obrazek: attachment.php?aid=1066]


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - maccio - 2018-01-23

Chyba monitor miałeś przekrzywiony przy obrabianiuIcon_wink


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - szakalikus - 2018-01-23

Nie docenili mojej wizji artystycznej kadru 45°!! Icon_cheesygrin


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - maccio - 2018-01-23

Nie znają się na Sztuce Icon_cheesygrin


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - szakalikus - 2018-01-24

<WOW> Serio? Czy psikacz z Chińskiego centrum za 2 zł z wlaną farbą ma mi podpisać zgodę na publikację swojego dzieła? Icon_cheesygrin Zaraz reupload leci Smile

[Obrazek: attachment.php?aid=1068]


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - GregorK - 2018-01-24

przecież tam ewidentnie widać logo Apla ... Icon_wink


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - maselkoo99 - 2018-01-24

(2018-01-24, 15:10:50)GregorK napisał(a): przecież tam ewidentnie widać logo Apla ... Icon_wink

Dobre


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - szakalikus - 2018-01-24

(2018-01-24, 15:10:50)GregorK napisał(a): przecież tam ewidentnie widać logo Apla ... Icon_wink

bueheehehhhehehe Icon_cheesygrin  post dnia !


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - wrtp - 2018-02-06

Czy ktoś z Was wrzucał może zdjęcia przynęt wędkarskich ?Smile mi dziś odrzucili 130zdjęć z powodu

"Intellectual Property -- Image potentially infringes on another person's intellectual property rights (e.g., image contains artwork, writing, sheet music, or objects protected by copyright)."

nie wiem o co biega, przynęty są jeszcze poradzieckie :Icon_cheesygrin wszystkie loga wytarte, tysiące podobnych zdjęć na stronie a do moich się doczepili...  

mieliście coś takiego?