Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Lseker - 2017-01-26

w keywordsach trzeba wpisać słowo "editorial"


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - fotorince - 2017-01-26

(2017-01-26, 16:44:28)Lseker napisał(a): w keywordsach trzeba wpisać słowo "editorial"

Nie prawda, w żadnym edytorialu nie mam tego wpisanego.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - yuma2 - 2017-01-26

(2017-01-26, 16:44:28)Lseker napisał(a): w keywordsach trzeba wpisać słowo "editorial"

tylko i wylacznie w przypadku ilustrative editorial


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - GRANDWarszawa - 2017-01-28

Słuchajcie odrzucaja mi zdjęcie z takim podpisem:

"Illustrative Editorial Keyword Requirement -- The keywords "illustrative" and "editorial" or the keyword phrase "illustrative editorial" must be used for this image."

Nie rozumiem zarzutów. Zaznaczam jako edytorial i tak mi odrzucają.

Potem dają taki komunikat:

" Illustrative Editorial Keyword Requirement -- The keywords "illustrative" and "editorial" or the key"

Dodaje słowa kluczowe o które im chodzi i tak mi odrzucają. O co chodzi bo już nie mam pomysłu?


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - guteksk7 - 2017-01-28

(2017-01-28, 15:12:01)GRANDWarszawa napisał(a): Słuchajcie odrzucaja mi zdjęcie z takim podpisem:

"Illustrative Editorial Keyword Requirement -- The keywords "illustrative" and "editorial" or the keyword phrase "illustrative editorial" must be used for this image."

Nie rozumiem zarzutów. Zaznaczam jako edytorial i tak mi odrzucają.

Potem dają taki komunikat:

" Illustrative Editorial Keyword Requirement -- The keywords "illustrative" and "editorial" or the key"

Dodaje słowa kluczowe o które im chodzi i tak mi odrzucają. O co chodzi bo już nie mam pomysłu?

Dziwne bo po dodaniu do keywordsów "illustrative" i "editorial" nie powinni odrzucić tego. Kiedyś chyba miałem podobną sytuacje, nie wiem czy nie było to związane z jakimś bugiem.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - spyman - 2017-01-28

Ja jeszcze kiedyś samą nazwę wrzucanego pliku lekko zmieniałem. Pewnie to nie ma znaczenia ale pomyślałem sobie że może ten odrzucony przez nich wcześniej (mimo że go wykasowałem) jeszcze gdzieś tam wisi i z automatu go odrzucają.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - GRANDWarszawa - 2017-01-29

Teraz to mi napisali w uzasadnieniu odmowy:

"Non-Licensable Content -- Due to legal compliance restrictions, we cannot license this content in ou"

Icon_confused

Chyba nie dadzą sie przekonać...


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - mmlolek - 2017-01-30

Zwykłe zdjęcie z dorysowanym elementem zaznaczone jako ilustracja odrzucona za brak w tytule i słowach kluczowych "3D". Ciekawe czy jak wyśle jeszcze raz z "3D" to mi odrzucą za to że nie jest 3D  Icon_rolleyes


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - GregorK - 2017-01-30

(2017-01-30, 11:30:16)mmlolek napisał(a): Zwykłe zdjęcie z dorysowanym elementem zaznaczone jako ilustracja odrzucona za brak w tytule i słowach kluczowych "3D". Ciekawe czy jak wyśle jeszcze raz z "3D" to mi odrzucą za to że nie jest 3D  Icon_rolleyes

bo ynspector myślał, że to render, a nie fota z dorysowanym czymś.  Icon_cheesygrin Drugi jak się kapnie, że to fota z dorysowanym czymś tam, może odrzucić Smile ja bym zamiast dopisywać w słowach kluczowych "3D", w uwagach napisał, że to nie jest 3D tylko to i to.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - mmlolek - 2017-01-30

Wysyłam, może trafię na bardziej wyrozumiałego. Dzięki za podpowiedź kolego Smile