Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Esdras - 2016-06-19

Zdjęcia z imprez typu "motoszoł" Smile potrzebują akredytacji czyli zgody organizatora na zrobienie zdjęć i publikacje... Tak mi się wydaje ...


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Lseker - 2016-06-19

Ja mam kilka wystawionych zdjęć z "motoszoła" jednak w opisie edytoriala nie pisałem, że zdjęcie zrobione na konkretnym pokazie. Opisałem tylko standardowo, "miasto, polska, data" i to, co zdjęcie przedstawia, tak mi zdjecia przechodzą bez akredytacji. Jak zdjęcie przejdzie, to szczegóły, można dopisać po zatwierdzeniu Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - yuma2 - 2016-06-20

(2016-06-19, 23:28:07)Lseker napisał(a): Jak zdjęcie przejdzie, to szczegóły, można dopisać po zatwierdzeniu Smile

o ile dobrze pamietam za takie zmiany mozna dostac czasowego bana


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Lseker - 2016-06-20

a to będę ostrożny Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - oxygenka - 2016-06-20

(2016-06-19, 22:55:34)Esdras napisał(a): Zdjęcia z imprez typu "motoszoł" Smile potrzebują akredytacji czyli zgody organizatora na zrobienie zdjęć i publikacje... Tak mi się wydaje ...

A o tym nie pomyślałam..więc lepiej dam sobie spokój nad parę marnych dolców przedkładam spokój duszy i za bana tez dziękujęSmileSmile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - yuma2 - 2016-06-20

nie kazdy szol potrzebuje akredytacji i za to nie dostaje sie bana lecz za zmiane opisu po akceptacji i tez tylko w pewnych przypadkach, nie ma sie co bac zrob kilka najwyzej nie przyjma


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - oxygenka - 2016-06-20

(2016-06-20, 17:29:21)yuma2 napisał(a): nie kazdy szol potrzebuje akredytacji i za to nie dostaje sie bana lecz za zmiane opisu po akceptacji i tez tylko w pewnych przypadkach, nie ma sie co bac zrob kilka najwyzej nie przyjma

Ok.. coś na próbę wrzucęSmile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Lseker - 2016-06-20

no ale można przecież opisać zdjęcie pomijając fakt, że to było robione na imprezie, podając tylko np. MIEJSCE, KRAJ - data: i np. tylko "detail of harley-davidson" - mimo, że zdjęcie było robione na jakimś motoshow czy zlocie i już bez uzupełniania danych po akceptacji. Mam kilka takich edytoriali, przyjętych.
Edytoriale moto warto wrzucać bo ładnie schodzą Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - richart - 2016-06-20

Lesker - Mam sporo zdjęć z ze zlotu harleyowców w Austrii. Warto wrzucać edytorialnie? Zrobiłem te zdjęcia bardziej z przyzwyczajenia niż z przymusu - byłem na wakacjach i miałem aparat przy sobie, a harleyowcy i ich motory fajnie się prezentowali.
Ale nie  myślałem o tych zdjęciach w kontekście stoków.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Lseker - 2016-06-20

richart, spróbuj Smile u mnie dziennie zawsze się coś z tego sprzedaje