Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - milosz - 2015-10-12

ostatnio maniak focusa jakoś nadzwyczaj mocno działa...czy Wy też tak macie? strasznie dużo odrzuca Icon_sad


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - AndyCandy - 2015-10-12

(2015-10-12, 19:26:01)milosz napisał(a): ostatnio maniak focusa jakoś nadzwyczaj mocno działa...czy Wy też tak macie? strasznie dużo odrzuca Icon_sad

Niestety mam to samo Icon_mad


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - tomek1961 - 2015-10-12

U mnie także


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - fotorince - 2015-10-12

U mnie nic kompletnie nie odrzucają.....ale może dlatego że nic nie wrzucam;]


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - yanuz - 2015-10-12

Ja w robocie wypełniam karty pracy. I mam osiem czy dziesięć wzorów wpisów które to wrzucam w kolejności losowej, no bo pracą trzeba się wykazać, coś tam innego robię coś tam wpisuję - chociaż czasami się zgadza.
Podejrzewam że tu jest na podobnej zasadzie.
Hasło przyjmujemy to przyjmują, hasło odrzucamy to losowo jakiś wpisik...


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - milosz - 2015-10-12

(2015-10-12, 21:33:12)yanuz napisał(a):  hasło odrzucamy to losowo jakiś wpisik...

no u mnie te losowo to już tak gdzieś prawie trzeci tydzień leci i wyczerpuje ostatnie pokłady cierpliwości Icon_wink może na jakiejś czarnej liście się znalazłem albo co...
trzeba chyba pomniejszyć+wyostrzyć i raz jeszcze słać  Icon_frown


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - AndyCandy - 2015-10-13

(2015-10-12, 23:07:25)milosz napisał(a): no u mnie te losowo to już tak gdzieś prawie trzeci tydzień leci i wyczerpuje ostatnie pokłady cierpliwości Icon_wink może na jakiejś czarnej liście się znalazłem albo co...
trzeba chyba pomniejszyć+wyostrzyć i raz jeszcze słać  Icon_frown

U mnie też ok. 2,5 tyg. to trwa. Ale jakoś już się tym nie przejmuję Smile

P.S. Po wyostrzeniu dostałem powód "overuse" Icon_lol


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - tomek1961 - 2015-10-13

(2015-10-12, 19:26:01)milosz napisał(a): ostatnio maniak focusa jakoś nadzwyczaj mocno działa...czy Wy też tak macie? strasznie dużo odrzuca Icon_sad

Ostatnio wrzuciłem paczkę 18 zdjęć i dzisiaj wszystkie mi odwalili!!!
Główny powód to "Focus--Subject is blurry, too soft, or out of focus when viewed at full resolution" .Zdjęcie przedstawia zbliżenie kaskady wodnej - robiłem specjalnie tak aby pokazać ruch wody i napisałem w opisie" shallow depth of field" ale widać nic to nie dało.Specjalnie sprawdziłem i maja w bazie b.dużo zdjęć przedstawiających wodospady , kaskady wodne itp i w zdecydowanej większości woda jest rozmyta.
Odczekam trochę i wrzucę ponownie , może przejdzie? Icon_sad
  


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Lseker - 2015-10-13

u mnie podobnie na 10-20 zdjęć zazwyczaj jedno przechodzi, mam dopiero 350 zdjęć więc jak tak pójdzie to do tysiąca za kilkanaście lat dobiję


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - hektor66 - 2015-10-14

u mnie to samo, ciekawe ile typ będzie czuwał