Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - alga38 - 2015-04-25

prawda i tak nic się nie sprzedaje.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MattZ90 - 2015-04-25

Usuwam konto z szutra Icon_neutral


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Nightman - 2015-04-25

Ja bym szutra nie winił, nadprodukcja Panie i Panowie. Stocki się kończą...


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - mmlolek - 2015-04-25

Taa.... sklepów więcej jak klientów. W tym przypadku tylko supermarkety, może jakaś fuzja pomoże. Niech kilku małych połączy siły i stworzy jedno super portfolio. Ciekawe jaki był by efekt, taki bank w banku Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Esdras - 2015-04-25

Ale jak w każdym supermarkecie wielu produktów też nie ma, albo są bardzo słabej jakości i tu każdy musi poszukać swojej szansy.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - RedMoon - 2015-04-25

Tyle, że w supermarketach przeterminowany towar się ściąga z półek, bo nikt go nie kupuje i zajmował by niepotrzebnie miejsce. Tutaj problemem jest to, że ten przeterminowany cały czas leży i się kurzy, wg mnie niepotrzebnie. Mimo wszystko nowy, świeży, zawsze będzie cieszył się większym braniem, więc warto cały czas regularnie pracować.

Zmierzam też do tego, że jak ktoś zbudował porządne kilkutysięczne portfolio dobrych kilka lat temu, a teraz wrzuca sobie po parę czy paręnaście plików na miesiąc, to też nie ma się co dziwić, że mu powoli albo bardzo siada. Icon_wink


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Esdras - 2015-04-25

Wydaje mi się że jeśli ktoś ma kilka (k) naprawdę dobrych prac to nie ma się o co martwić problem jest jak robi się gnioty ( jak ja) wtedy każda dłuższa przerwa owocuje spadkiem pobrań.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - hmc - 2015-04-25

(2015-04-25, 12:26:54)szakalikus napisał(a): Akurat mam butelkę Jacka to się nią zajmę w tygodniu Smile

Hmm, też miałem butelkę Jacka i się ją zająłem w tamtym tygodniu Smile Hmm, tylko coś fotek z tego nie było.... Dobra okazja kupić kolejną Icon_razz


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - yuma2 - 2015-04-25

(2015-04-25, 19:11:15)GregorK napisał(a): 419,670 nowych obrazów dodanych w tym tygodniu

To chyba dlatego ze przytrzymali zdjecia od zeszlego tygodnia i dodali wszystkie naraz.
Zreszta jakos tego nie trybie, jak zaczynalem we wrzesniu Shutter mial 50mln, teraz dodaja srednio 300k-400k tygodniowo i po pol roku jest 2mln wiecej? Napisac chcieli 420k zdjec rozpatrzonych w tym tygodniu - przyjetych 10k Icon_cheesygrinIcon_cheesygrin
Tak czy inaczej do roboty klepac gniotySmile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - szakalikus - 2015-04-26

(2015-04-25, 21:53:38)hmc napisał(a): Hmm, też miałem butelkę Jacka i się ją zająłem w tamtym tygodniu Smile Hmm, tylko coś fotek z tego nie było.... Dobra okazja kupić kolejną Icon_razz

i takie "sesje zdjęciowe" to ja rozumiem ! Nie trzeba się martwić czasem uploadu, spotkania z rzeźnikem albo brakiem DLi, no ewentualnie bólem głowy Smile

(2015-04-25, 21:48:15)Esdras napisał(a): Wydaje mi się że jeśli ktoś ma kilka (k) naprawdę dobrych prac to nie ma się o co martwić problem jest jak robi się gnioty ( jak ja) wtedy każda dłuższa przerwa owocuje spadkiem pobrań.

W moim teksturowo-gniotowym przypadku tak jest, że jak mam miesiąc kiedy zajmuję się stockami i wrzucam powiedzmy 500 zdjęć to mam sprzedaż +- x2 w porównaniu do miesiąca kiedy nic nie wrzucam. Chociaż ostatnio staram się podwyższyć poziom prac i na trochę odejść od tekstur. Nawet widać efekty, bo np. sesja zdjęciowa "Science" na którą poświęciłem kilka godzin, plus kolejne kilka na obróbkę sprzedawała się już wyraźnie w pierwszych dniach.

[Obrazek: stock-photo-laboratory-test-tubes-closeu...481516.jpg]
[Obrazek: stock-photo-dispensing-water-with-pipett...480241.jpg]
[Obrazek: stock-photo-laboratory-test-tubes-closeup-271481984.jpg]

Także przekonuję się do większego przykładania się do zdjęć Icon_razz