Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - MattZ90 - 2015-04-13

Może bez "map"? Pozostałe tego w tytule nie mają i przechodzą, to może i z tymi się uda.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - richart - 2015-04-14

Wytłumaczcie mi proszę, czy to poniżej oznacza, że muszę  przedstawić akredytację? ( nie było takowych wydawanych, zdjęcia powstały podczas próby generalnej przedstawienia baletowego, które jednocześnie było plenerem fotograficznym organizowanym przez Polskie Radio Szczecin) Czy wystarczy, że np. szef Opery, w której odbywało się przedstawienie  wyrazi pozwolenie na publikację fotografii w prasie?

"Press Credential Required -- Image was taken at an event that requires press credentials. Please send press credentials to credentials@shutterstock.com prior to submitting this type of content."


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - yuma2 - 2015-04-14

(2015-04-14, 16:17:50)richart napisał(a): Wytłumaczcie mi proszę, czy to poniżej oznacza, że muszę  przedstawić akredytację? ( nie było takowych wydawanych, zdjęcia powstały podczas próby generalnej przedstawienia baletowego, które jednocześnie było plenerem fotograficznym organizowanym przez Polskie Radio Szczecin) Czy wystarczy, że np. szef Opery, w której odbywało się przedstawienie  wyrazi pozwolenie na publikację fotografii w prasie?

"Press Credential Required -- Image was taken at an event that requires press credentials. Please send press credentials to credentials@shutterstock.com prior to submitting this type of content."

Dokladnie, oznacza to ze zdjecia (wg inspektora) wykonywane byly podczas wydarzenia na ktorym fotografowanie dozwolone bylo wylacznie po uzyskaniu akredytacji. Niekiedy nie chodzi tylko o pozwalenie na publikacje ale takze samo ich wykonywanie, lub wykonywanie jako oficjalne reprezentowanie. Powinna wystarczyc zgoda organizatora pleneru fotograficznego z adnotacja ze takowy miel miejsce, zgoda dyrektora nie wydaje mi sie konieczna jako ze powoden odrzutu nie byl MR tylko akredytacja.Jesli posiadasz legitymacje prasowa to ulatwi to sprawe, aczkolwiek jw zalacznik o prowadzeniu pleneru, zgoda organizatora na wykonywanie zdjec podczas jego trwania byly by wielkim ulatniem.Powodzenia


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - richart - 2015-04-14

Dzieki Yuma2, za odpowiedź. Po napisaniu tego postu dostałem informację z Shuttera, że pozostałe  moje fotografie z tego wydarzenia baletowego zostały zaaprobowane.  Jest tylko jeden myk. Opisałem je tak jak się opisuje fotografie do zastosowania tylko redakcyjnego, ale nie "odptaszkowałem" tego w zleceniu (zapomniałem), a potem nie mogłem tego zmienić bez usuwania fotografii - i tak zostało to przekazane. No i przyjęli!  Ale na jakich warunkach to się jutro przekonam.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Interior - 2015-04-16

Dostałem odrzut za NOISE na grafice WEKTOROWEJ i za trademark na teksturze stali nierdzewnej Smile Pozdro
I to nie jedyne odrzuty z dupy dzisiaj. Kto ma jeszcze wątpliwosci, że tam pracuja debile?


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - AndyCandy - 2015-04-16

(2015-04-16, 10:05:00)Interior napisał(a): Dostałem odrzut za NOISE na grafice WEKTOROWEJ i za trademark na teksturze stali nierdzewnej Smile Pozdro
I to nie jedyne odrzuty z dupy dzisiaj. Kto ma jeszcze wątpliwosci, że tam pracuja debile?

Ja już nie mam wątpliwości. Kwiecień wszystkie rozwiał Icon_wink


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - yuma2 - 2015-04-17

Ostatnio moje 3 zdjecia robione przy czasie otwarcia 10sek ( przejezdzajace samochody zostawiajace smuge) polecialy za.. uwaga uwaga … BLUR haha spodziewalem sie bardziej noise no coz


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - harley_ - 2015-04-17

(2015-04-17, 11:00:28)yuma2 napisał(a): Ostatnio moje 3 zdjecia robione przy czasie otwarcia 10sek ( przejezdzajace samochody zostawiajace smuge) polecialy za.. uwaga uwaga … BLUR  haha spodziewalem sie bardziej noise no coz

Ty no przecież przy 10s. było rozmazane, albo wcale ich nie było wiec to zupełnie ingerencja w obraz. zdjęcie samochodu bez samochodu. sprytny inspektor sie tego dopatrzył a tu nic wdzięczności.Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - yuma2 - 2015-04-17

(2015-04-17, 11:16:05)harley_ napisał(a): Ty no przecież przy 10s. było rozmazane, albo wcale ich nie było wiec to zupełnie ingerencja w obraz. zdjęcie samochodu bez samochodu. sprytny inspektor sie tego dopatrzył a tu nic wdzięczności.Smile

Mysle ze zdradzilem sie tytulem, "Blurred car.." wiec pewnie nawet nie zerknal na zdjecie i pomyslal ale idiota sam sie przyznalSmile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - szakalikus - 2015-04-21

Dzisiaj pół paczki poleciało za ... KEYWORDS! Smile Ale się nie gniewam, bo rzeczywiście niektóre mogłby być "naciągane". Wrzucę jeszcze raz i się bardziej postaram Icon_razz