Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - milosz - 2014-12-11

(2014-12-11, 05:25:40)szakalikus napisał(a): [...]z 100mm 2.8 - To soft or blurry [...]

Wrzucam wszystko jeszcze raz tak samo jak bylo i będzie 100% przyjęcia u kolejnego inspektora. wrrr tracą mój cenny czas ! Icon_cheesygrin
łączę się w bólu 
też tak miewam - i to z elki o tych parametrach (niby jedno z najostrzejszych szkieł na rynku- ale chyba czasem za słabe na shutterstocka).
tak - słać jeszcze raz trzeba. ja w ten sposób tracę oprócz czasu cenne gigabajty transferu  Icon_mrgreen


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - maccio - 2014-12-11

Wg mnie - przy tego typu odrzutach im chodzi o zbyt małą głębie ostrości.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - rpd - 2014-12-11

(2014-12-11, 10:44:02)maccio napisał(a): Wg mnie  - przy tego typu odrzutach im chodzi o zbyt małą głębie ostrośc
a może poszło inspektorowi o to że to "dzieło sztuki" - na graffiti potrzebna jest zgoda i może to podciągnęli pod graffiti albo artystyczna instalację ? Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - szakalikus - 2014-12-11

(2014-12-11, 11:06:21)rpd napisał(a): na graffiti potrzebna jest zgoda

Niby tak, ale ja swego czasu robiłem graffiti tylko z dużym close-upem ( na złączeniu dwóch kolorów np.) i nie dawałem słowa kluczowego graffiti tylko farba, rozlana, popryskana, ze niby randomowe esyfloresy i przechodziło ! co najlepsze sprzedawało sie swego czasu, teraz już przepadło gdzieś w czeluściach Icon_razz

HA!! żeby było śmieszniej w trakcie pisania postu DL wskoczył z tych "przepadniętych" zdjęć o których mówie <WOW> świąteczne cuda przedświatecznie Icon_razz

[Obrazek: stock-photo-wall-painted-with-spray-clos...153245.jpg]

Chyba pierwszy raz sie chwale DLem za 0.33 Icon_razz

(2014-12-11, 10:26:02)milosz napisał(a): ja w ten sposób tracę oprócz czasu cenne gigabajty transferu 

auuuć Icon_cheesygrin to rzeczywiście powinieneś unikać rzeźnika jak ognia Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - maccio - 2014-12-11

Tak, graffiti w całości można wrzucić tylko jako editorial, a jak są na na jakiś ścianach - to trzeba zamalować. Ten uśmiech na zdjęciu poprawiłem i odmalowałem w PSieSmile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - oxygenka - 2015-01-05

Mam odrzut foty naszej cudownej waluty...z powodu:
We do not accept flat currency scans or photographs...Icon_cry


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Schodek - 2015-01-06

Akceptują, ale może widać za dużą powierzchnię banknotu/monety?


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - ambrozinio - 2015-01-06

Oxygenko, mi też odwalali i dolary i PLNy ale następnym razem przechodziły Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - oxygenka - 2015-01-06

Chyba obaj macie rację... w pierwszym wypadku faktycznie widac za dużą pow..banknotu... Smile
Co do powtórnego uploadu ..to zawsze jak to mówią do 3 razy sztukaSmile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Schodek - 2015-01-06

Przy monetach jest mniejszy problem, ale banknoty to czasami loteria. Zreszta nawet nie trzeba szukać, jest masa zdjęć z różnymi walutami.