Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - jaropienza - 2014-08-18

(2014-08-18, 13:31:05)Wuja napisał(a): chińczyk nie pali
jeden snickers na tydzień... wystarczy

smarknąłem se na klawiature Icon_cheesygrin Icon_lol


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - harley_ - 2014-08-18

(2014-08-18, 12:18:51)alga38 napisał(a): tiaaa... eliminują "drobnicę" i niepełne klatki :/

drobnica z bez FF trzyma się najmocniej, bo ma najmniejsze ciśnienie. Wszyscy 'zawodowcy', muszą sobie odbić wydatek na sprzęt/ zarobić na życie. Drobnica nic nie musiSmile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - alga38 - 2014-08-18

no niby nic, ale perfumy są lepsze z Sephory niż ze sklepu "wszystko po 5 zł" Icon_wink


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - fotek - 2014-08-18

(2014-08-18, 14:24:27)alga38 napisał(a): no niby nic, ale perfumy są lepsze z Sephory niż ze sklepu "wszystko po 5 zł" Icon_wink

A buty? Zapomniałaś o butach Icon_cheesygrin


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - alga38 - 2014-08-18

heehh.... Akurat to mnie nie kręci. Ale słuszna uwaga, bo większość kobiet ma na tym punkcie fioła Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Wuja - 2014-08-18

a torebka? gdzies trzeba to wszystko trzymać Icon_cheesygrin


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - harley_ - 2014-08-18

(2014-08-18, 14:24:27)alga38 napisał(a): no niby nic, ale perfumy są lepsze z Sephory niż ze sklepu "wszystko po 5 zł" Icon_wink

Ale to wtedy jest motywacja do pracy i satysfakcja jak się uda. ale to od nas zależy jakich efektów oczekujemy i ile chcemy(mozemy) czasu na to poświęcić, ja więcej nie dam rady, jedynie mogę popracować nad formą.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - JoannElle - 2014-08-18

(2014-08-18, 14:27:49)alga38 napisał(a): heehh.... Akurat to mnie nie kręci. Ale słuszna uwaga, bo większość kobiet ma na tym punkcie fioła Smile

Ja mam, szczególnie butów New Rock i Demonii Icon_cheesygrin


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Crazy_Cat - 2014-08-20

Co się wyrabia na tym stoku ostatnio? Kilka ostatnich wrzut w 95% odrzuconych z jakimiś bzdurnymi komentarzami. Nigdy wcześniej tak nie było - 20-30% odrzutów to był max. Teraz odrzucają wszystko jak leci - nawet 100% pewniaki. Za to przyjęli jakiś głupi kwiatuszek w trawie. IMHO wygląda to tak, jakby ktoś robił mi na złość... Inaczej nie umiem sobie tego wytłumaczyć.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - oxygenka - 2014-08-20

(2014-08-20, 11:56:36)Crazy_Cat napisał(a): Co się wyrabia na tym stoku ostatnio? Kilka ostatnich wrzut w 95% odrzuconych z jakimiś bzdurnymi komentarzami. Nigdy wcześniej tak nie było - 20-30% odrzutów to był max. Teraz odrzucają wszystko jak leci - nawet 100% pewniaki. Za to przyjęli jakiś głupi kwiatuszek w trawie. IMHO wygląda to tak, jakby ktoś robił mi na złość... Inaczej nie umiem sobie tego wytłumaczyć.

No własnie też tak myslę...fotki które dopchałam do paczki by była okrągła paczka..które ja uznałam za gniotki ..przyjęli a te odpicowane dopracowane poleciały ..do kosza też myślę że to złośliwośćIcon_sadIcon_mrgreen