Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - oxygenka - 2014-08-17

Do czego zaliczyć ,tytoń papierosy,skręty, powiedzcie bo nie chce dac plamy co zaznaczyćSmile?


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - alga38 - 2014-08-17

Oxygenko, co nie zaznaczysz i tak będzie too soft... :/


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - oxygenka - 2014-08-17

(2014-08-17, 16:40:08)alga38 napisał(a): Oxygenko, co nie zaznaczysz i tak będzie too soft... :/

to chyba najbezpieczniej do - różne... i cos tam jeszcze ...a jak trafię na rzeźnika.. to juz bez różnicy co zaznaczęIcon_winkSmileIcon_wink


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - GregorK - 2014-08-17

wybierz holiday Icon_wink


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - JoannElle - 2014-08-18

Znowu z kilkudziesięciu obrazków przeszło kilka, i to wcale nie te, które - jak sądziłam - były pewniakami, bo żylety. Wszystko jest k...wa "too soft" i "poor lighting", nawet oświetlone słońcem mury pod niebieskim niebem z chmurkami. Jak ja mam, do cholery, uzbierać kilkutysięczne portfolio, jak nie mogę dobić do 400 obrazków??? Mam dość. Normalnie odechciało mi się pracować.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Wuja - 2014-08-18

ucz się od kolegów z dalekiego wschodu Icon_wink


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - jaropienza - 2014-08-18

(2014-08-18, 09:59:01)JoannElle napisał(a): Znowu z kilkudziesięciu obrazków przeszło kilka, i to wcale nie te, które - jak sądziłam - były pewniakami, bo żylety. Wszystko jest k...wa "too soft" i "poor lighting", nawet oświetlone słońcem mury pod niebieskim niebem z chmurkami. Jak ja mam, do cholery, uzbierać kilkutysięczne portfolio, jak nie mogę dobić do 400 obrazków??? Mam dość. Normalnie odechciało mi się pracować.

Tak to ma działać moim zdaniem Icon_sad
A ty się nie zniechęcaj tylko rzuć dwa razy więcej zdjęć Icon_wink a szybciej dojdziesz do upragnionych 400 Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - harley_ - 2014-08-18

(2014-08-18, 10:16:12)jaropienza napisał(a): [quote='JoannElle' pid='71742' dateline='1408348741']
Znowu z kilkudziesięciu obrazków przeszło kilka, i to wcale nie te, które - jak sądziłam - były pewniakami, bo żylety....]

Tak to ma działać moim zdaniem Icon_sad
A ty się nie zniechęcaj tylko rzuć dwa razy więcej zdjęć Icon_wink a szybciej dojdziesz do upragnionych 400 Smile

Tak jak pisze Jaropienza tylko nie 2 razy a 10 razy. z kilkuset wrzuconych przejdzie kilkadziesiąt. odrzuty będziesz po trochu upychać w kolejnych uploadach i znowu część z tego przejdzie. jak chcesz powiększyć PF to 100 szt tygodniowo to wg. mnie absolutne minimum. chyba że będziesz robić absolutne perełki to wtedy wielkie folio CI nie będzie niezbędne ale z drugiej stron wtedy nie będzie problemu z akceptamiSmile



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - alga38 - 2014-08-18

widzę, że problem too soft narasta. Na pocieszenie powiem, że mam to samo. Trzy wrzuty x10 zdjec i wszystko kosz jak leci za softa. W ostatnim wrzucie, w notatce, napisałam im, że nie rozumiem ich decyzji i proszę o ponowną akceptację.... Dalej too soft...


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - milosz - 2014-08-18

(2014-08-18, 10:21:47)harley_ napisał(a): Tak jak pisze Jaropienza tylko nie 2 razy a 10 razy. z kilkuset wrzuconych przejdzie kilkadziesiąt. odrzuty będziesz po trochu upychać w kolejnych uploadach i znowu część z tego przejdzie. jak chcesz powiększyć PF to 100 szt tygodniowo to wg. mnie absolutne minimum. chyba że będziesz robić absolutne perełki to wtedy wielkie folio CI nie będzie niezbędne ale z drugiej stron wtedy nie będzie problemu z akceptamiSmile

jak wrzucam trochę ponad 100 fot (tak ze 120-130) to zwykle ponad 90% i czasem też 100% przechodzi (inspektorkom chyba nie chce się grzebać w dużej ilości plików od jednej osoby - nie wiem jak to działa, ale u mnie się sprawdza). tak jak parę razy pisałem - nie ma dziś sensu wrzucanie kilkunastu czy mniej jak chociaż 50 fot na raz (i to systematycznie -chociaż po 3x w tygodniu), no chyba że chce się zbierać "na waciki" tylko.