Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - niolox - 2014-07-07

Pewnie kapsel w piachu albo peta przeoczyłeś Icon_wink


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Scorpion_PL - 2014-07-10

Ja trafiam ostatnio na idiotę co mi wywala foty za ostrość! Wrzucam aż trafiam na normalnego co przyjmie. Icon_wink Ale strasznie denerwujące to jest... Gdybym wiedział, że na niego trafi to bym w notce zaproponował okulistę albo wymianę monitora. Wrrrr...


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - AndyCandy - 2014-07-10

(2014-07-10, 17:31:54)Scorpion_PL napisał(a): Ja trafiam ostatnio na idiotę co mi wywala foty za ostrość! Wrzucam aż trafiam na normalnego co przyjmie. Icon_wink Ale strasznie denerwujące to jest... Gdybym wiedział, że na niego trafi to bym w notce zaproponował okulistę albo wymianę monitora. Wrrrr...

Robię tak samo, ale ostatnio napisali coś takiego:

"Image was previously rejected. Do not resubmit this image."

Zdjęcie było przesłane do Shutterstock po raz trzeci, za każdym razem poprawiane.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Scorpion_PL - 2014-07-10

A bo trzeba usuwać z odrzuconych. Wtedy nie ma brzęczenia jak podałeś. Icon_razz


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - AndyCandy - 2014-07-10

(2014-07-10, 20:45:30)Scorpion_PL napisał(a): A bo trzeba usuwać z odrzuconych. Wtedy nie ma brzęczenia jak podałeś. Icon_razz

A no widzisz ! Człowiek codziennie się czegoś uczy Icon_cheesygrin


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - SHaiith - 2014-07-11

(2014-07-10, 21:39:23)AndyCandy napisał(a):
(2014-07-10, 20:45:30)Scorpion_PL napisał(a): A bo trzeba usuwać z odrzuconych. Wtedy nie ma brzęczenia jak podałeś. Icon_razz

A no widzisz ! Człowiek codziennie się czegoś uczy Icon_cheesygrin

Następny mail będzie czemu usuwasz fotki odrzucone i dodajesz je jeszcze raz. Takie chyba dają ostatnie ostrzeżenie. Wiem bo przerabiałem taki scenariusz.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Scorpion_PL - 2014-07-11

(2014-07-11, 01:23:41)SHaiith napisał(a):
(2014-07-10, 21:39:23)AndyCandy napisał(a):
(2014-07-10, 20:45:30)Scorpion_PL napisał(a): A bo trzeba usuwać z odrzuconych. Wtedy nie ma brzęczenia jak podałeś. Icon_razz

A no widzisz ! Człowiek codziennie się czegoś uczy Icon_cheesygrin

Następny mail będzie czemu usuwasz fotki odrzucone i dodajesz je jeszcze raz. Takie chyba dają ostatnie ostrzeżenie. Wiem bo przerabiałem taki scenariusz.

To ja mam farta, bo tak robię od lat kilku. Smile A maili zazwyczaj nie czytam. Z kilku agencji za dużo tego przychodzi, żeby zawracać sobie głowę.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - mskorpion - 2014-07-17

Wstawiałem ostatnio parę HDR. Odrzucone z powodu słabego światła, niewłaściwego balansu bieli lub niekorzystnych warunków oświetleniowych. W przypadku HDR powód pozbawiony sensu. Napisałem do nich maila z moimi spostrzeżeniami na ten temat, pisząc jednocześnie, że proces rozpatrywania HDR przypomina ruletkę... i dziś miłe zaskoczenie. Otrzymałem maila, że przejrzeli zdjęcia i czują, że inspekcja nie była przeprowadzona prawidłowo. Proszą o ponowne przesłanie zdjęć z załączoną notką dla inspektora.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - AndyCandy - 2014-07-17

(2014-07-17, 22:20:51)mskorpion napisał(a): (...) Proszą o ponowne przesłanie zdjęć z załączoną notką dla inspektora.

To jeszcze nie gwarantuje sukcesu...

Mi się już zdarzyło, że mimo załączonej notki dla inspektorów zdjęcie zostało ponownie odrzucone Icon_neutral


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - mskorpion - 2014-07-17

Dam znać jak się sprawa skończy...