Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - malk - 2014-07-02

Trademark? Trzeba docenić za oryginalność! A co to było?


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - fotek - 2014-07-02

(2014-07-02, 22:05:08)Picmax napisał(a): Na znak protestu dam wątrobie dzisiaj wolne.....

Znaczy, że dzisiaj nie pijesz? Smile
Trzeba bylo wczęsniej mówic, tez bym tak zrobił Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - monoimposm - 2014-07-02

Też mi ostatnio odrzucili pół paczki za Trademark, chociaż wszystkie napisy pousuwałem i nawet w kilku miejscach zmieniłem kolorystykę żeby nie było do czego się czepiać. Napisałem do nich z pytaniem o co chodzi. Okazało się, że się dopatrzyli na nakrętce butelki numeru seryjnego. Kazali usunąć i przesłać ponownie. Picmax, może chodzi o jakiś drobny szczegół łatwy do usunięcia? Może napisz do nich, bo szkoda włożonego wysiłku.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Picmax - 2014-07-03

Dałem spokój, nie będę walczył.
Na tle zdjęcia były dwie paraboliczne przecinające się linie i uznali że to............


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - monoimposm - 2014-07-03

(2014-07-03, 08:19:54)Picmax napisał(a): Dałem spokój, nie będę walczył.

Nie rozumiem, ale ok.

(2014-07-03, 08:19:54)Picmax napisał(a): Na tle zdjęcia były dwie paraboliczne przecinające się linie...

Duże te linie? Są ważnym elementem ujęcia?


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Picmax - 2014-07-03

(2014-07-03, 09:12:47)monoimposm napisał(a):
(2014-07-03, 08:19:54)Picmax napisał(a): Dałem spokój, nie będę walczył.

Nie rozumiem, ale ok.

(2014-07-03, 08:19:54)Picmax napisał(a): Na tle zdjęcia były dwie paraboliczne przecinające się linie...

Duże te linie? Są ważnym elementem ujęcia?

Tak są uzupełnieniem kadru.
Napiszę inaczej:

to jakby na Twoich zdjęciach, na karafkach były wycięte dwie paraboliczne linie i ktoś mógłby się dopatrzeć......


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - monoimposm - 2014-07-03

Jeśli są małe i niezbyt istotne to bym wyretuszował. Jeśli duże albo istotne dla ujęcia, to bym próbował przesłać jeszcze raz z nadzieją, że trafią na kogoś normalnego. Nie lubię jak praca idzie na marne. Na jakiejś Fotolii albo Bigstocku to bym sobie darował, ale na Shutterstock szkoda...


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - harley_ - 2014-07-07

ostatnio przechodzą sami siebie. wczoraj odwalili mi zdjęcie plaży za trademark (w kadrze niczego więcej poza piaskiem i wodą) ich trzeba leczyć.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Wuja - 2014-07-07

(2014-07-07, 12:29:41)harley_ napisał(a): ostatnio przechodzą sami siebie. wczoraj odwalili mi zdjęcie plaży za trademark (w kadrze niczego więcej poza piaskiem i wodą) ich trzeba leczyć.

może w exifie była marka aparatu? Icon_cheesygrin


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - harley_ - 2014-07-07

(2014-07-07, 12:30:27)Wuja napisał(a):
(2014-07-07, 12:29:41)harley_ napisał(a): ostatnio przechodzą sami siebie. wczoraj odwalili mi zdjęcie plaży za trademark (w kadrze niczego więcej poza piaskiem i wodą) ich trzeba leczyć.

może w exifie była marka aparatu? Icon_cheesygrin

exifa czyszczeSmile. kurcze może fala przypominała logo NIKE'a Smile