Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów na ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów na ShutterStock (/watek-powody-odrzutow-na-shutterstock.html)



RE: Powody odrzutów na ShutterStock - pershing - 2014-06-06

Kurcze, to się nazywa mieć pecha. Po 3-miesięcznej przerwie od uploadu zebrałem się w sobie i wrzuciłem 65 fotek. I co, od razu trafiłem na rzeźnika. Z całej paczki przyjętych 8 szt, reszta poleciała i wszystko za szumy i poor lighting. Normalnie się odechciewa, ale jutro wieczorkiem robię resubmit Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - oxygenka - 2014-06-06

This image has styling issues (cosmetic, pose, hair, wardrobe, prop, food, set/location issues).[Obrazek: thumb.jpg]

dobre co nie? to sie nazywa powód


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - ambrozinio - 2014-06-06

Nie przejmujcie się Smile Tydzień płaczu i przejdzie Smile Ale sam wiem jak takie odrzuty są demotywujące :/
A z koszykiem z owocami to na pewno chodzi o hair Icon_cheesygrin


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - oxygenka - 2014-06-06

(2014-06-06, 11:41:37)ambrozinio napisał(a): Nie przejmujcie się Smile Tydzień płaczu i przejdzie Smile Ale sam wiem jak takie odrzuty są demotywujące :/
A z koszykiem z owocami to na pewno chodzi o hair Icon_cheesygrin

Właśnie pomyślałam że zarzucę na jabola tupecik,i będzie fryz jak ta lala ..Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - GregorK - 2014-06-06

mi raz całą paczkę zdjęć światecznych (bombki, kartki z bombkami, gwiazdka i takie tam) yntelygentny ynspector odrzucił jako powód pisząc, że kategoria hoiday to nie są zdjęcia z wakacji :d Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - niolox - 2014-06-06

W sumie to ja też nie wiem co robią jabłka w koszyku, na kamieniu wśród iglaków Smile Trochę to się kupy nie trzyma. Szyszki tam trzeba było zapakować Icon_cheesygrin


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - alga38 - 2014-06-06

niestety muszę się zgodzić z kolegą powyżej..... Jakoś mi tez to do siebie nie pasuje i zapewne inspektorowi o to chodziło...


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - Picmax - 2014-06-06

Do zdjęcia trzeba było postawić butelkę piwa i napisać .....cydr.
Może jabłecznik......, lub wersję uwodnioną jabłecznika tzn jabol.


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - photostouch - 2014-06-20

No i trafiłem na faszystę. Kto kolwiek to jest to na pewno jest z natury idiotą. Jak już nie miał się do czego przykleić to se wymyślił, że słowa kluczowe nie pasują do obrazka.
Zaznaczyć warto, iż był to portret kobiecy i zawsze mam ten sam zestaw pasujących słów do takich fotek, ale ten (ta) wie lepiej....
I już mi lepiej Smile


RE: Powody odrzutów na ShutterStock - oxygenka - 2014-06-20

(2014-06-06, 15:59:21)niolox napisał(a): W sumie to ja też nie wiem co robią jabłka w koszyku, na kamieniu wśród iglaków Smile Trochę to się kupy nie trzyma. Szyszki tam trzeba było zapakować Icon_cheesygrin

Sad młody jest na innych fotkach i owszem ale i te z drzewkami w sadzie też odrzucili ..więc nie chodzi tu akurat o to jedno foto ,ja wrzuciłam na stronkę pierwsze lepsze ale to już przeszłość fotki poszły do kubła... a żeby było smieszniej podobne zdjęcia tydzień później przyjęli bez zarzutu..ot taka pokręcona polityka Shutterstock Smile