Stock Board - forum fotografii stockowej
Jaki macie 7 Days Rank? - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Fotolia (https://stock-board.info/forum-fotolia.html)
+--- Wątek: Jaki macie 7 Days Rank? (/watek-jaki-macie-7-days-rank.html)



RE: Jaki macie 7 Days Rank? - canion1 - 2014-01-26

pozwolę sobie sie z tym nie zgodzić. . jaki by to nie był kontent to wczesniej czy poźniej i ta nisza zostanie rozpracowana i zasypana. nie ma zlituj.

Choć przyznaję że Twój sposób czyli podróżowanie, w zasadzie profesjonalne podrózowanie fotograficzne, bedzie sie długo bronił bo wbrew pozorom wcale nie tak łatwo być tam gdzie trzeba i jeszcze o tej porze roku i godzinie co trzeba. Icon_wink


RE: Jaki macie 7 Days Rank? - GregorK - 2014-01-26

generalnie jak to w życiu, jak przyśniesz, to koło nosa może przejść Ci fajna okazja.
Takie wyhamowanie znam z autopsji, fajnie żarło, aż zaczęło chorować, a obecnie już nie ma co żreć, więc żeby załatać dziurę zacząłem robić stoki. Ale to rzeczywiście cholernie trudny temat, trudniejszy niż samo robienie zdjęć.

Ja póki co nie mam wyjścia, robię, szukam własnego "Ja" na stokach, jak znajdę, to będę zarabiał, jak nie znajdę, to będę robił zdjęcia na stoki, chyba że wcześniej wykombinuję inny sposób na życie Smile albo stoki się skończą.


RE: Jaki macie 7 Days Rank? - canion1 - 2014-01-26

każda branża z finansowo niskim progiem wejścia jest stosunkowo szybko zarzynana. Zobacz slubniaków. przez lata jak pączki w maśle. teraz wiekszość szuka nowej roboty.

na szczęście stocki to nie tylko techniczna umiejętność fotografowania, to także talent, logistyka, akceptacja ryzyka inwestycyjnego, czy szeroko pojęta umiejętność pracy z ludźmi. dlatego też 90 % odpada.


RE: Jaki macie 7 Days Rank? - GregorK - 2014-01-26

ja tam walczę o te pozostałe 10%, co prawda mam trudniej, bo ani talentu, ani technicznych umiejętności o ryzyku inwestycji nie wspominając, a praca z ludzi jest mi kompletnie obca. Smile


RE: Jaki macie 7 Days Rank? - alga38 - 2014-01-26

Nie przesadzaj Gregorek, Twoja ostatnia walentynkowa sesja z modelami jest całkiem, całkiem...


RE: Jaki macie 7 Days Rank? - GregorK - 2014-01-26

dziekuję, miło Smile


RE: Jaki macie 7 Days Rank? - Wuja - 2014-01-27

(2014-01-26, 19:12:18)canion1 napisał(a): na szczęście stocki to nie tylko techniczna umiejętność fotografowania, to także talent, logistyka, akceptacja ryzyka inwestycyjnego, czy szeroko pojęta umiejętność pracy z ludźmi. dlatego też 90 % odpada.

techniczna umiejętność fotografowania jest spychana coraz dalej w całym tym zamieszaniu. Ogólnie ciekawe rozważania a czas pokaże w którą stronę to pójdzie. Wydaje sie że i tak będzie wiele stylów pracy ze stockami,wielkie fabryki, małe fabryczki, talenty dopieszczające każdy detal, i wiatr we włosach ze zdjęciami z ciekawych miejsc bądź po prostu ciekawie ujętych. Byle znaleźć sobie miejsce...


RE: Jaki macie 7 Days Rank? - alzajac - 2014-01-27

Przez niserin'a aż postanowiłem powrócić na Fotolię Icon_cheesygrin Co ciekawe okazało się, że moje konto które kazałem im skasować wcale nie było skasowane tylko dezaktywowane.


RE: Jaki macie 7 Days Rank? - johan - 2014-02-19

Moje nowe rekordy:
Całkowity 47.000
7-dniowy 5.460
Strasznie nierówno tutaj się sprzedaje. Jeden tydzień miałem super, a teraz kaszana....


RE: Jaki macie 7 Days Rank? - Wuja - 2014-02-19

(2014-02-19, 18:04:34)johan napisał(a): Jeden tydzień miałem super

Też bym tak chciał
i Grzesiu pewnie też...