Stock Board - forum fotografii stockowej
Reputacja na stock-board - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Pozostałe (https://stock-board.info/forum-pozostale.html)
+--- Dział: Administracja (https://stock-board.info/forum-administracja.html)
+--- Wątek: Reputacja na stock-board (/watek-reputacja-na-stock-board.html)

Strony: 1 2 3


Reputacja na stock-board - Monia - 2008-09-20

Hej
Rachwal o co chodzi z ta reputacja? kiedy bede miala 5?Smile
pzdr


RE: Reputacja na stock-board - rachwal - 2008-09-20

Musisz sie postarac. Rzucisz kilkoma komplementami tu i tam, pochwalisz jakies zdjecie, a reputacja pojdzie w gore! Takie kolko wzajemnej adoracji Icon_wink


RE: Reputacja na stock-board - Monia - 2008-09-20

(2008-09-20, 00:27:34)rachwal napisał(a): Musisz sie postarac. Rzucisz kilkoma komplementami tu i tam, pochwalisz jakies zdjecie, a reputacja pojdzie w gore! Takie kolko wzajemnej adoracji Icon_wink

to juz chwalilam Icon_razz pislam ze fajne forumSmile, ale powaga naprawde to jest nam potrzebne, musimy sobie pomagac i sie wspierac, w koncu my rodacy, ja tu sie duzo nauczylam, dostalam troche dobrych tipow z czego jestem naprawde zadowolona, tylko miejcie troche cierpliwosci chlopcy, kobiety troche slabsze jesli chodzi o technike, obrobki, itd, ja i tak sobie daje radeIcon_razz nic nie jest za darmo
pzdr, i milego weekendu zycze


RE: Reputacja na stock-board - Monia - 2008-09-20

(2008-09-20, 00:37:35)Monia napisał(a):
(2008-09-20, 00:27:34)rachwal napisał(a): Musisz sie postarac. Rzucisz kilkoma komplementami tu i tam, pochwalisz jakies zdjecie, a reputacja pojdzie w gore! Takie kolko wzajemnej adoracji Icon_wink

to juz chwalilam Icon_razz pislam ze fajne forumSmile, ale powaga naprawde to jest nam potrzebne, musimy sobie pomagac i sie wspierac, w koncu my rodacy, ja tu sie duzo nauczylam, dostalam troche dobrych tipow z czego jestem naprawde zadowolona, tylko miejcie troche cierpliwosci chlopcy, kobiety troche slabsze jesli chodzi o technike, obrobki, itd, ja i tak sobie daje radeIcon_razz nic nie jest za darmo
pzdr, i milego weekendu zycze

vow, mam reputacje 1Icon_razz aby tak dalej Monika


RE: Reputacja na stock-board - fotek - 2008-09-20

(2008-09-20, 00:53:48)Monia napisał(a): vow, mam reputacje 1Icon_razz aby tak dalej Monika

Ja tez dostane punkcik za kilka komplementów? Icon_cheesygrin


RE: Reputacja na stock-board - max - 2008-09-20

Musisz sie tak ladnie usmiechnac jak Monia! Icon_mrgreen


RE: Reputacja na stock-board - fotoaloja - 2008-09-20

no ja tu się czuje nieco wyalienowana, no ale nic na siłę, ktoś nie chce, nie dajeSmile


RE: Reputacja na stock-board - robgr85 - 2008-09-20

(2008-09-20, 10:40:58)fotoaloja napisał(a): no ja tu się czuje nieco wyalienowana, no ale nic na siłę, ktoś nie chce, nie dajeSmile

a masz! Jakby nie patrzeć długo tu jesteś i śmiało można powiedzieć że już znasz sie na rzeczy.


RE: Reputacja na stock-board - max - 2008-09-20

No i wreszcie rozwiazal sie worek z punktami reputacj!
Fajnie! Wczesniej malo kto je tu przyznawal! Nie badzmy tacy skapi! Tylu zasluzonych i aktywnych forumowiczow, a do dzis bez jednego punkcika. Icon_mrgreen


RE: Reputacja na stock-board - pershing - 2008-09-20

A mnie nikt nic nie da?Icon_cry przecież jestem tutaj od początku.