Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne z Fotolia - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Fotolia (https://stock-board.info/forum-fotolia.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne z Fotolia (/watek-problemy-techniczne-z-fotolia.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Problemy techniczne z Fotolia - MikeMareen - 2016-01-28

Bardzo niedobrze.Fotolia to mój nr1.


RE: Problemy techniczne z Fotolia - GregorK - 2016-01-28

(2016-01-28, 08:04:44)maccio napisał(a): Szczecin na celowniku AdobeIcon_wink
Moje konto zostało zablokowane: "ponieważ zaczął Pan wysyłać swoje prace podwójnie. Jedyne co je odróżnia od przesłanych uprzednio to nałożony filtr, obrót lub przycięcie – takie zabiegi są traktowane przez moderatorów jako spamowanie".

powiem szczerze, że mają rację ... to samo powinien wprowadzić Shutterstock i inne stoki.


RE: Problemy techniczne z Fotolia - MikeMareen - 2016-01-28

Powinni to zrobić i to dawno,bo bazy są zaspamowane.Powinni jednak słać ostrzeżenia


RE: Problemy techniczne z Fotolia - tarczas - 2016-01-29

a kiedyś odblokują?


RE: Problemy techniczne z Fotolia - bluefilter - 2016-03-25

To że nie cierpię Fotolia wiadomo nie od dzisiaj.
Zagrywki niczym za komuny.
Przeglądając swoje portfolio zauważyłem, że wszystkie zdjęcia mam zaznaczone jako
wyłączność dla Fotolii.
Musieli ręcznie zmienić.
W "Moich preferencjach" mam zaznaczone OFF i nie idzie zmienić hurtowo wszystkich zdjęć.
Pojedynczo idzie zmienić indeksację i wyłączyć wyłączność FT.
Ma może ktoś podobną sytuację, lub wie jak temu zaradzić?


RE: Problemy techniczne z Fotolia - borzywoj - 2016-03-25

bluefilter napisz do supportu. Jak chciałem zmienić cenę wszystkich zdjęć to napisałem do nich i mi to zmienili


RE: Problemy techniczne z Fotolia - K_K - 2016-03-26

(2016-03-25, 07:23:55)bluefilter napisał(a): To że nie cierpię Fotolia wiadomo nie od dzisiaj.
Zagrywki niczym za komuny.
Przeglądając swoje portfolio zauważyłem, że wszystkie zdjęcia mam zaznaczone jako
wyłączność dla Fotolii.
Musieli ręcznie zmienić.
W "Moich preferencjach" mam zaznaczone OFF i nie idzie zmienić hurtowo wszystkich zdjęć.
Pojedynczo idzie zmienić indeksację i wyłączyć wyłączność FT.
Ma może ktoś podobną sytuację, lub wie jak temu zaradzić?

Ostatnio założyłem konta na innych stockach i musiałem ręcznie zmieniać dla każdego zdjęcia, cieszyłem się że mam małe portfolio, ponad 100 zdjęć Smile niestety na wypłatę zarobiły tylko 3 zdjęcia a reszta ma zaledwie kilka wyświetleń, nie wiem o co chodzi


RE: Problemy techniczne z Fotolia - yuma2 - 2016-05-30

Ktos cos wrzucal dzis przez FTPa? poslalem paczuszke dzis rano i do tej pory jej nie ma w indexacji, zastanawiam sie czy slac jeszce raz czy czekac?


RE: Problemy techniczne z Fotolia - fotorince - 2016-05-30

Dziś nie ale wczoraj bez problemu wysyłałem


RE: Problemy techniczne z Fotolia - antic - 2016-05-30

(2016-05-30, 16:52:20)yuma2 napisał(a): Ktos cos wrzucal dzis przez FTPa? poslalem paczuszke dzis rano i do tej pory jej nie ma w indexacji, zastanawiam sie czy slac jeszce raz czy czekac?

Pojawiają się po kilku godzinach, ja wrzuciłem jeszcze raz i teraz muszę usunąc Smile