Stock Board - forum fotografii stockowej
Pierwszy zlot użytkowników stock-board.info - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Pozostałe (https://stock-board.info/forum-pozostale.html)
+--- Dział: Administracja (https://stock-board.info/forum-administracja.html)
+--- Wątek: Pierwszy zlot użytkowników stock-board.info (/watek-pierwszy-zlot-uzytkownikow-stock-board-info.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Pierwszy zlot użytkowników stock-board.info - rachwal - 2008-10-16

Nie mam głowy do organizowania tego teraz ... zarobiony jestem. Zapowiada sie jakis dlugi weekend w listopadzie wiec moze wtedy ? Nie wiem ... mianuje Michała organizatorem Icon_razz


RE: Pierwszy zlot użytkowników stock-board.info - Michał - 2008-10-17

Czy ja dobrze widzę/słyszę??? Icon_razz


RE: Pierwszy zlot użytkowników stock-board.info - rachwal - 2008-10-17

Zartowalem Icon_wink Musze przemyslec wszystko dokladnie ...


RE: Pierwszy zlot użytkowników stock-board.info - Michał - 2008-10-17

Jeśli tylko będę mógł jakoś pomóc, to jestem do usług.
Jeśli w grę wchodzi wynajęcie dla nas studio, to też wstępnie mam coś na oku.
No i szkoda trochę, że już taka pogoda mizerna - plenerek chyba odpada (?)


RE: Pierwszy zlot użytkowników stock-board.info - tomas24 - 2008-10-31

A może by połączyć taki zlot z jakimiś małymi warsztatami, może coś w stylu Polish Strobist Meeting? Jeżeli by to miało być koło marca 2009 to może ja mógłbym się o miejscówkę, trochę sprzętu i modeli postarać? Hmmm co Wy na to?


RE: Pierwszy zlot użytkowników stock-board.info - bundy84 - 2008-10-31

Jestem jak najbardziej za, nauki nigdy za wiele i do tego pod okiem znawców Smile
Czas też mi odpowiada czyli wiosna - lato, temat zlotu trochę odszedł w zapomnienie a szkoda, może lepiej umówić się właśnie na wiosnę, będzie więcej czasu na zorganizowanie wszystkiego.
Może do tego czasu znajdzie się więcej chętnych Smile


RE: Pierwszy zlot użytkowników stock-board.info - robgr85 - 2008-11-01

(2008-10-31, 23:24:55)tomas24 napisał(a): A może by połączyć taki zlot z jakimiś małymi warsztatami, może coś w stylu Polish Strobist Meeting? Jeżeli by to miało być koło marca 2009 to może ja mógłbym się o miejscówkę, trochę sprzętu i modeli postarać? Hmmm co Wy na to?

myślę że jakby się zareklamowało takie strobist meeting na kilku forach (np CanonBoard oraz forum Nikona) to mogłaby się uzbierać całkiem spora liczba chętnych...


RE: Pierwszy zlot użytkowników stock-board.info - rachwal - 2008-11-01

Wszystko pieknie, tylko takie zabawy w warsztaty to koszta :
- prelengent ? ( mamy tu na forum fachowcow najwyzszej polki, byc moze ktorys zgodzilby sie )
- sala ( jak wszyscy przyjada to co Orbite juz rezerwowac czy Ludowa ?)
- wiec ... uczestnicy beda musieli zaplacic, chyba, ze bedzie sponsor

Temat zlotu jest caly czas w mojej glowie, regularnie Ola przypomina mi zebym cos napisal, zrobil, zorganizwal ... a ja nawet nie mam pomyslu co do terminu.


RE: Pierwszy zlot użytkowników stock-board.info - tomas24 - 2008-11-01

W sumie jestem za granicą, ale jeśli będzie potrzeba, chętnie zgłaszam się na współorganizatora. Masz racje - warsztaty to koszta. Dla mnie to osobiście nie jest przeszkodą.