Stock Board - forum fotografii stockowej
Długi czas rozpatrywania zdjęć - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Długi czas rozpatrywania zdjęć (/watek-dlugi-czas-rozpatrywania-zdjec.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - robootb - 2008-10-11

Nie mowimy o EX, ktorym wszystko jest latwiej ;P Juz dyskutowalismy na ten temat xD;]
Pozdrawiam Robootb


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - max - 2008-10-11

Ex tez nie maja w tej chwili za rozowo... Do 6 dni czekania ma byc normalne. Przypadki od 7 dni mozna zglaszac do Istocku jako nieprawidlowosc.
U mnie kilka ostatnich sztuk bylo przyjetych po 5 dniach, a najstarszy z obecnie czekajacych ma dzis 5 dni.

Kolejki dla wszystkich sa wyjatkowo dlugie z 2 powodow:
1) pourlopowe spietrzenie zdjec (w niektorych krajach wakacje szkolne zaczynaja sie i koncza pozniej niz w Polsce)
2) poczatek nawalnicy swiatecznych fotek

(Inspektorow jest juz 100!)

Pozdrawiam czekajacych (nie)cierpliwie Icon_mrgreen


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - pershing - 2008-10-11

Bo by się za robotę wzięli, a nie ślęczą nad jedną fotą i artefaktów szukają albo znaków firmowych wielkości 1 piksela.
Tak na marginiesie w ubiegłym tygodniu już to nieźle wyglądało zeszli poniżej 60 tys oczekujących ale znów im górka urosła.


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - rachwal - 2008-10-22

Taaa ...

Cytat:File uploads have temporarily been deactivated for all users. Please try again later.



RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - monster666 - 2008-10-22

hehe, takie czegoś to jeszcze nie widziałem Smile


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - gonzo - 2008-10-22

Ta, a ja mam wrażenie, że też "File downloads have temporarily been deactivated for all users" ;}

0 pobrań od dość dawna (oczywiście to zapewne wina marnych fot, ale pierwsze 10 dl'ek jakoś szybkawo mi poszło...)


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - pershing - 2008-10-22

No nie na dl-e to ja narzekać nie mogę. Rozpędziło mi się IS w tym miesiącu, że aż miło, pobiło wszystkie dotyczczasowe rekordy, normalnie aż się na nich odbraziłem i coś tam wrzuciłem ale fotki czekają już 10 dni i nic. Tak długo to jak moja pamięć sięga jeszcze nie było.


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - fotek - 2008-10-22

Koljeka musi byc spora... 12-go zaladowałem kilka fot. Wczoraj jedna przyjęli a reszta czeka... pewnie exklusywni sie rzucili ładowac i tylko ich rozpatrują Icon_cheesygrin


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - pershing - 2008-10-22

To napewno, święta idą więc wrzucają bombki, choinki i prezenty. Sam wrzuciłem prezenty, ale jak tak dalej pójdzie to święta przelecą a fotki bedą dalej czekac w kolejce.Icon_cheesygrin


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - Gregi - 2008-10-23

(2008-10-22, 21:37:32)rachwal napisał(a): Taaa ...

Cytat:File uploads have temporarily been deactivated for all users. Please try again later.

Robia cos przy serwerze, pisza o tym na blogu na pierwszej stronie, ze dzisiaj tj. w srode "upload" bedzie niedostepny dla wszystkich, ale moze to i dobrze bo kolejka troche spadnie.