Stock Board - forum fotografii stockowej
Długi czas rozpatrywania zdjęć - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Długi czas rozpatrywania zdjęć (/watek-dlugi-czas-rozpatrywania-zdjec.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - alzajac - 2012-12-05

Plusy bycia EXem Icon_wink ja takich przywilejów nie mam więc skoro wawritto miał dzisiaj rozpatrzone z 26tego to moje pewnie jutro albo pojutrze..


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - rachwal - 2012-12-05

(2012-12-05, 16:46:23)fotek napisał(a): A nawet krócej... wczoraj wrzuciłem ok. 20-tej, a dzisiaj rano były przyjęte... jestem w szoku

Zaokrągliłem coby nie denerwować Icon_wink Za to na V/A czeka się z 4 dni... skandal!11jeden


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - blas - 2012-12-05

wrzucone 25.11 wczoraj przyjęte, długawo ok 10dni


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - fotek - 2012-12-05

Szok nie mija... wrzuciłem dwa zdjęcia (resubmited) dzisiaj ok. 19-tej i juz są przyjęte Smile


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - aniaz - 2012-12-06

U mnie podobnie, paczka (7 zdjęć) wrzucona o 10, przyjęta o 13...
Chyba jakieś stado przedświątecznych elfów zatrudnili do pomocy Icon_wink


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - SHaiith - 2012-12-06

u mnie min 10 dni niestety cały czas.


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - Gubcio - 2012-12-06

(2012-12-06, 00:14:53)aniaz napisał(a): U mnie podobnie, paczka (7 zdjęć) wrzucona o 10, przyjęta o 13...
Chyba jakieś stado przedświątecznych elfów zatrudnili do pomocy Icon_wink

No cóż myślę że przyczyna jest inna. Większość osób przestało wrzucać zdjęcia. Sprzedaż totalnie padła, przynajmniej dla większości. Problemy, które miały być rozwiązane wyciągu kilku dni trwają już ponad 3 miesiące, a kupujący powoli przerzucają się a inne stocki. Sytuacja ktora teraz jest na IS'sie jest demotywująca. Rozmawiałem ostatnio z kilkoma osobami i nikt nie kupuje na IS'sie, nawet Ci którzy kupowali tu od zawsze. Cały czas na forum IS'a jest gorąco.


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - aniaz - 2012-12-06

Problemy na istock'u są, to oczywiste. Nie mogą się ogarnąć z tym wszystkim.. Jako, że jestem EX nie mam porównania z innymi stockami jak to funkcjonuje, ale myślę, że wszędzie są problemy techniczne mniejsze lub większe, tylko pewnie radzą sobie z nimi lepiej. Nie wiem gdzie leży problem, w złym zarządzaniu czy jest tam kiepski zespół, który nie umie/nie chce poradzić sobie z błędami na stronie. Nie mniej jednak ja spadku sprzedaży nie widzę, osobiście nie mam na co narzekać, jedynie wrzesień był znacznie gorszy niż przewidywałam, ale potem wszystko wróciło do normy.


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - blas - 2012-12-06

cuda, cuda się dzieją. Jako nie-ex mam w 2012 15% mniej pobrań zdjęć niż 2011, za to lawinowo przybywa pobrań w PP. W październiku 4x więcej dli PP niż IS(połowa tego co mam na ss)! Oprócz tego sytuację ratuje video, więc ogólnie pozytywnie.

Jeśli GI/IS zapraszają klientów do thinkstocka(na to wygląda - ts powoli goni ss), to tracą na tym EX którzy PP mają chyba w większości wyłączone.
No i kryzys pogonił duże firmy do banczków zdjęć z których się pewnie kiedyś nabijali. Pojawiają się kolejne duże agencje ładujące po 20k fot na EX(agency), ostatnio widziałem filesizeimages.
BM działa tak że fot nie-ex na pierwszych stronach wyników jest jakieś 1%(to się nazywa bieda!).
Jak widać sytuacja na rynku zmienia się dynamicznie i wszyscy dostają trochę po kieszeni.
Kto z tego żyje musi ciągle kombinować, kto się bawi ten się bawiSmile


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - Arek - 2012-12-10

(2012-12-06, 01:23:28)Gubcio napisał(a): No cóż myślę że przyczyna jest inna. Większość osób przestało wrzucać zdjęcia. Sprzedaż totalnie padła, przynajmniej dla większości. Problemy, które miały być rozwiązane wyciągu kilku dni trwają już ponad 3 miesiące, a kupujący powoli przerzucają się a inne stocki. Sytuacja ktora teraz jest na IS'sie jest demotywująca. Rozmawiałem ostatnio z kilkoma osobami i nikt nie kupuje na IS'sie, nawet Ci którzy kupowali tu od zawsze. Cały czas na forum IS'a jest gorąco.

Mogę tylko przytaknąć Grubciowi Icon_sad mam bardzo podobne spostrzeżenia