Stock Board - forum fotografii stockowej
Długi czas rozpatrywania zdjęć - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Długi czas rozpatrywania zdjęć (/watek-dlugi-czas-rozpatrywania-zdjec.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


Długi czas rozpatrywania zdjęć - Gandalfo - 2008-08-15

Witam. Czy mi się wydaje czy zwiększył się czas oczekiwania na akceptację zdjęć? Mam jedno zdjęcie z dnia 30.07.2008 które nadal jest rozpatrywane. Pozostałe zdjęcia są z dnia 07.08.2008. A jak jest u was?


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - BLADE - 2008-08-15

może administratorzy wyjechali na wakacje Icon_cool
u mnie wczoraj zaakceptowali zdjęcie z 04.08.08


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - pershing - 2008-08-15

Bo to normalnie lenie są i opuszczają się w robocie, a jak już wezmą się za ropatrywanie to tylko artefakty widzą. Ostatnimi czasy agencja stała się bardzo zniechęcająca dla nie EX, dość że zmniejszyli limity, wydłużyli czas rozpatrywania to jeszcze odwalają co ciekawsze fotki żeby exom nie robić konkurencji. Normalnie chyba się od nich wypiszę. Jak czasem oglądam na pierwszej stronie świeżo przyjęte zdjęcia EX-ów to mnie szlag trafia. Nie mówię, że wszystkie, ale niektóre to gnioty takie, że ja wstydziłbym się coś takiego firmować swoim nazwiskiem.
Reasumując wylałem swoje żale i mi ulżyło, musiałem się z kimś podzielić tym co się u nich ostatnio dzieje. Amen.


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - Gregi - 2008-08-15

Proste rozwiązanie, przejść na EX Icon_wink co niedługo uczynię, muszę tylko poczekać do października na Dreamstime. Wracając do tematu, latem faktycznie kolejka się wydłużyła i teraz czeka się trochę ponad tydzień.


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - fotek - 2008-08-15

Pewnie zasyp wakacyjnych zdjec... ostatnio czekałem chyba 9 dni


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - hadrian - 2008-08-16

(2008-08-15, 16:54:10)Gregi napisał(a): Proste rozwiązanie, przejść na EX Icon_wink co niedługo uczynię, muszę tylko poczekać do października na Dreamstime. Wracając do tematu, latem faktycznie kolejka się wydłużyła i teraz czeka się trochę ponad tydzień.


I stracić 80% dochodów... możne jak IS przegoni wszystko inne razem wzięte - narazie to u mnie byłby strzał w kolano - nawet DS lepiej idze Icon_wink


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - pershing - 2008-08-16

Dokładnie. Po pierwsze primo nie zarabia tyle, żeby się to opłacało, przynajmniej nie na tym poziomie i ilości zdjęć w portfolio, a po drugie primo to nawet gdybym chciał przejść to nie dają mi szans bo procent akceptacji to u mnie 36 i za cholerę nie chce wzrosnąć bo jak nie wymyślą, że martwe piksele na matrycy to artefakty.


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - craft08 - 2008-08-16

Pershing a ile masz sciagniec?Ja posiadam golda i ponad 16tys dl potem wchodze w taka zakladke i jest aplly wiec moga mnie przyjac na EX a tez mam niski poziom akceptacji tylko 30%


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - gonzo - 2008-08-17

Witam wszystkich serdecznie!

Ja dość pechowo właśnie trafiłem ze swoim debiutem na stockach - 9 dni najstarsze foty wiszą mi jeszcze w kolejce.

Co do uwag Pershinga - przeglądam często ostatnio dodane foty i ja nie widzę spisku modów - świetne foty pojawiają się na przemian z marnymi, to prawda, ale często te marne dodawane są przez zwykłych userów, nie EX. Moje pierwsze zdjęcia uważam też za, delikatnie mówiąc, średnie, a bez problemu przyjęli (a np. fotolii i 123rf wielbłąda mi odwalili).

Pozdrawiam!


RE: Długi czas rozpatrywania zdjęć - agoxa - 2008-08-17

(2008-08-15, 14:40:47)pershing napisał(a): Jak czasem oglądam na pierwszej stronie świeżo przyjęte zdjęcia EX-ów to mnie szlag trafia. Nie mówię, że wszystkie, ale niektóre to gnioty takie...

zgadzam się z kolegą !